چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم

الکس اوکسلید چمبرلین ستاره لیورپول می‌گوید این تیم می‌تواند منبع انگیزش نسل جدیدی از لیورپولی‌ها شده و به حاکمیتش بر فوتبال انگلیس ادامه دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الکس اوکسلید چمبرلین ستاره انگلیسی لیورپول که چهارشنبه شب در جریان پیروزی ۵-۳ لیورپول بر چلسی گلزنی کرد و در آن شب به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد می‌گوید قصد دارد از دوران حضورش در آنفیلد برای انگیزه دادن به نسل جدیدی از ستاره‌های آینده لیورپولی استفاده کند. چمبرلین معتقد است لیورپول می‌تواند سالها به حاکمیتش بر فوتبال انگلیس ادامه دهد.

یورگن کلوپ هم بعد از قهرمانی لیورپول در پیامی به بازیکنانش به آنها اعلام کرد حالا فرصتی در اختیار دارند تا بتوانند میراث مهمی از خود در لیورپول به یادگار بگذارند. هافبک سابق آرسنال و ستاره این روزهای لیورپول، اوکسلید چمبرلین، می‌گوید مصمم است که در چنین مسیری قدم بردارد.

چمبرلین در مصاحبه با وبسایت رسمی لیورپول گفت:" با چنین لحظاتی نمی‌توان سرسری برخورد کرد. بازی کردن برای چنین باشگاه بی‌نظیری، با چنین هوادارانی که تا این حد به تیم‌شان و بازیکنان‌شان اهمیت می‌دهند، این چیزی نیست که راحت بشود از کنارش رد شد. یک بازیکن باید چنین لحظاتی را روی هوا شکار کند. ما مدت کوتاهی اینجا هستیم و امیدواریم در همین مدت کوتاه بتوانیم در این باشگاه تاریخساز شویم. ما باید کاری کنیم که منبع انگیزه نسل بعدی باشیم. همانطور که استیون جرارد کسی بود که به من انگیزه داد تا فوتبالیست شوم".

بیشتر بخوانید:
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


فوتبال جهعان استیون جرارد لیورپول الکس اکسلید-چمبرلین لیورپول فوتبال