جرارد: به عنوان هوادار از قهرمانی لیورپول خوشحالم

استیون جرارد کاپیتان سابق از قهرمانی لیورپول بعد از ۳۰ سال ابراز خوشحالی کرد و گفت با این قهرمانی نفس راحتی کشیده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استیون جرارد کاپیتان سابق و اسطوره باشگاه لیورپول با ستایش از تیم امسال این باشگاه که موفق شد با هدایت یورگن کلوپ بعد از سی سال جام قهرمانی باشگاه های انگلیس را بالای سر ببرد گفت از این قهرمانی بسیار خوشحال است و این قهرمانی باعث شده بعد از سالها نفس راحتی بکشد.

جرارد که بعد از بازی دیشب لیورپول مقابل چلسی و اهدای جام قهرمانی به شاگردان یورگن کلوپ با رادیو بی بی سی صحبت می کرد در زمانی که با پیراهن لیورپول بازی می کرد سه بار نایب قهرمان لیگ برتر شده بود. او که دومین فصل هدایت باشگاه انگلیسی رنجرز را پشت سر می گذارد گفت مثل یک هوادار از قهرمانی لیورپول لذت برده است.

جرارد در این باره گفت:" این قهرمانی باعث شد خیالم راحت شود و نفس راحتی بکشم. من به عنوان بازیکن سابق و هوادار لیورپول مدتها منتظر این لحظه بودم. من هنوز با خیلی از بازیکنان لیورپول در تماسم و خیلی از آنها به من گفته بودند از اینکه سالها است دست‌شان به جام نرسیده چقدر ناراحتند. من و خانواده‌ام از دیدن صحنه‌های قهرمانی لیورپول غرق شادی شدیم".

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


استیون جرارد گلاسکو رنجرز فوتبال جهان لیورپول فوتبال