جرارد دلوفئو: بازگشت به بارسلونا دشوار خواهد بود

جرارد دلوفئو که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به طور قرضی از بارسلونابه واتفورد پیوست، نمی داند به جمع آبی اناری ها بازخواهد گشت یا خیر ......

جرارد دلوفئو که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به طور قرضی از بارسلونا به واتفورد پیوست، نمی داند به جمع آبی اناری ها بازخواهد گشت یا خیر.

این وینگر 24 ساله در مصاحبه با Esports COPE در خصوص آینده اش اظهار داشت:

بازگشت به بارسلونا دشوار خواهد بود زیرا باید شانس بازی کردن داشته باشم. بیش از هر کسی به خودم باور دارم اما می دانم که به طور ثابت به میدان نرفته ام. می خواهم بازی کنم تا خوشحال باشم زیرا مانند اکثر بازیکنان، علاقه ای به نیمکت نشینی ندارم.

وقتی به طور قرضی بارسلونا را ترک کردم به والورده گفتم:" بیشتر تقصیر بر گردن من است زیرا شما به من فرصتی را که می خواستم دادید." باید با بارسلونا و ایجنتم صحبت کنم اما در حال حاضر نمی توانم بگویم چه اتفاقی رخ خواهد داد زیرا خودم هم نمی دانم.

از زمان پیوستن به واتفورد، بسیار خوشحال بوده ام. رفتار آن ها با من متفاوت است. در 4 دیدار به میدان رفتم و پیرو آن، احساس بسیار خوبی داشتم اما بدشانسی آوردم و مصدوم شدم. امیدوارم زودتر آمادگی ام را به دست بیاورم تا بتوانم در 4 یا 5 دیدار پایانی فصل حضور داشته باشم.

تگ ها


اخبار روز جرارد دلوفئو واتفورد فوتبال