جرارد: رنجرز از خیلی جهات شبیه به لیورپول است

کاپیتان سابق لیورپول میگوید همچون یک اسفنج، علم مربیگری کلوپ را جذب خود کرده است ......

کاپیتان سابق لیورپول می‌گوید همچون یک اسفنج، علم مربیگری کلوپ را جذب خود کرده است.

 استیون جرارد می‌گوید که چیزهای زیادی از یورگن کلوپ آموخته است.
اسکای گزارش می‌دهد: جرارد در نوامبر ۲۰۱۶ به عنوان مربی در آکادمی لیورپول مشغول به کار شد و سپس در تابستان امسال کارش را به عنوان سرمربی رنجرز آغاز کرد. اسطوره لیورپول می‌گوید درس‌های زیادی از سرمربی کنونی قرمزها گرفته است. 
من همانند یک اسفنج بودم که تماشا می‌کردم و یاد می‌گرفتم. در تلویزیون هم او را تماشا می‌کنم و می‌بینم که چگونه با شرایط کنار می‌آید. هرگز نمی‌توان کاریزما و نیروی یورگن را داشته باشم. اما اگر بتوانم چیزهایی از او یاد بگیرم، کمک بزرگی خواهد بود. اگر برایش پیام بفرستم، با او تماس بگریم و یا او ببینم، همیشه برای من وقت دارد. یورگن در مدیریت احساساتش خیلی خوب است. وقتی بازی جریان دارد، او خیلی احساسی است ولی به محض تمام شدن آن، آرام می‌شود. به همین خاطر در مدیریت فشار خیلی خوب است. بعد از فینال‌ها و موانع بزرگ، او اولین فردی است که جشن را آغاز می‌کند. 
رنجرز با هدایت جرارد، پس از گذشت ۱۲ مسابقه، ۲۴ امتیاز کسب کرده است و در فاصله‌ای ۲ امتیازی با سلتیک صدرنشین، در رده سوم جدول رده بندی لیگ اسکاتلند قرار دارد.
رنجرز از خیلی جهات شبیه به لیورپول است. شهر، عشق مردم برای باشگاه و فشارها یکسان هستند. انتظار پیشنهاد رنجرز را نداشتم. آیا به نظرم این پیشنهاد کمی زود از راه رسید؟ احتمالا. اما وقتی باشگاهی به بزرگی رنجرز در کار باشد، تنها یک فرصت برای هدایت آن‌ها خواهید داشت.

تگ ها


فوتبال