جرارد سیری‌ناپذیر؛ سومین خرید استون‌ویلا در ژانویه

اسکای اسپورتس خبر از توافق اولیه استون ویلا با هافبک برایتون داد. انتقالی که ۶۰ میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، استون ویلا با هدایت استیون جرارد تا به اینجا فعال ترین تیم انگلیسی نقل و انتقالات زمستانی بوده است. نه غول های لیگ برتر و نه نیوکاسلی که تبدیل به یک تیم ثروتمند جدید در فوتبال انگلیس شده، بلکه این استون ویلاست که در حال ریخت و پاش است.

جرارد اخیرا توانست هم تیمی سابق خود در لیورپول یعنی فیلیپ کوتینیو را قرضی با بند خرید از بارسا جذب کند. او سپس لوکاس دینیه مدافع چپ سابق بارسا که دو سالی بود برای اورتون بازی می کرد را نیز با ۳۰ میلیون یورو به خدمت گرفت و حال خبر می رسد که ویلا شانس اول جدب ایوز بیسوما ستاره برایتون است.

بیسوما اهل مالی که اکنون در اردوی تیم ملی کشورش و در جام ملت های آفریقا(در کامرون) حضور دارد، وارد یک سال و نیم پایانی قراردادش با برایتون شده و پس از بازگشت از کامرون تصمیم نهایی را خواهد گرفت. طبق ادعای اسکای اسپورتس، ویلا حاضر است برای این هافبک ۲۵ساله تا ۶۰ میلیون یورو نیز هزینه کند و با برایتون به توافق اولیه نیز رسیده است.

لازم به ذکر است که ویلا تابستان امسال جک گریلیش را با ۱۰۰ میلیون یورو به سیتی واگذار کرد تا از هر نظر شرایط مالی مناسبی برای خریدهای جدید داشته باشد.

تگ ها


استیون جرارد فیلیپ کوتینیو تیم ملی انگلیس استون ویلا بارسلونا