جرارد: هندرسون کاپیتان شایسته‌ای برای لیورپول است

کاپیتان سابق قرمزهابه تمجید از هندرسون پرداخته است...

کاپیتان سابق و محبوب باشگاه لیورپول به تمجید از کاپیتان فعلی مرسی سایدی‌ها پرداخت.

به گزارش مدال، لیورپول فردا شب در شرایطی با کاپیتانی جردن هندرسون در فینال لیگ قهرمانان به میدان می‌رود که آخرین بار در سال 2005 و با درخشش کاپیتان جرارد در فینال دراماتیک استانبول موفق به فتح لیگ قهرمانان شده و حالا جرارد معتقد است هندرسون می‌تواند این سناریو را تکرار کند.

استیون جرارد گفت: "من جردن هندرسون را ملاقات کرده و به وی گفتم شما باید به جای فکر کردن به اینکه بازی آسانی پیش رو دارید، باید سعی کنید بازی خودتان را انجام دهید. هندرسون بازیکنی توانا در ارسال پاس های نهایی فوق العاده بوده، می تواند از گوشه محوطه گلزنی کرده و یا با ورود به درون محوطه زمینه گلزنی تیمش را فراهم کند.

هندرسون حالا به اندازه کافی در فوتبال خود به بلوغ رسیده و می‌تواند وظیفه پوشش زمین و سازماندهی تیم را انجام دهد. من همیشه طرفدار جردن هندرسون بوده‌ام و اعتقاد دارم او یک بازیکن فداکار است که کمتر توجهی به خدمات فراوان او برای لیورپول می‌شود.

من فکر می‌کنم هندرسون توانایی برنده شدن در هر مسابقه‌ای در فوتبال را داراست و قطعا از آنجایی که او نقش مهمی دارد، مسئولیت بیشتری را به عهده گرفته و یکی از بازیکنان با ثبات لیورپول به شمار می‌آید."

اخبار مرتبط:

جرارد: به بازیکنان لیورپول فعلی حسادت می‌کنم

تگ ها


کاپیتان لیورپول استیون جرارد فینال لیگ قهرمانان اروپا جردن هندرسون تاتنهام UEFA Champions League فوتبال