جرارد پیکه؛ آخرین حربه بارسلونا برای متقاعد کردن دی لیخت

جرارد پیکه برای متقاعد کردن دی لیخت وارد عمل شده استو در باهاماس به دیدار کاپیتان آژاکس رفته و با او صحبت کرده است...

کاپیتان آژاکس بر سر سه راهی قرار گرفته است.

به گزارش مدال، ماتایس دی لیخت، مدافع آژاکس هنوز تیم بعدی‌اش را انتخاب نکرده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، به زودی تکلیف دی لیخت مشخص می‌شود. پس از اینکه بارسلونا و پاری سن ژرمن گوی سبقت را از دیگر رقبا در راه جذب این مدافع ارزشمند و 19 ساله ربوده بودند و به نظر می‌رسید آینده او در پارک ده پرنس رقم می‌خورد، یوونتوس وارد میدان شده و ظاهرا پیشرفت خوبی هم در مسیر جذب کاپیتان آژاکس داشته است. با این حال منابع موثق اعلام کرده‌اند که دی لیخت هنوز تصمیم نهایی‌اش را نگرفته است.

ده لیخت این روزها در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی‌اش است و همچنان به آینده‌اش فکر می‌کند. برخلاف چیزی که در رسانه‌ها گفته شده، بارسا هنوز هم یکی از گزینه‌های جدی ده لیخت به شمار می‌رود. سه تیم باقی مانده در کورس خرید دی لیخت، هر یک بسته‌ پیشنهادی مخصوص به خود را دارند. بارسا به لحاظ مالی کمتر از دو تیم دیگر به دی لیخت پیشنهاد داده و حاضر هم نیست آن را بالاتر ببرد ولی در بحث فوتبالی، دی لیخت تصمیم بسیار مهمی باید بگیرد. 

ناگفته نماند که ظاهراً بین دی لیخت و پیکه که در یک مکان مشترک یعنی باهاماس، تعطیلات تابستانی‌شان را می‌گذرانند، یک ملاقات هم برگزار شده که مشخص نیست محتوای آن چه بوده است. با توجه به علاقه پیکه برای بازنشستگی و دورخیز برای رسیدن به ریاست بارسلونا، می‌توان حدس زد که جای خالی او می‌تواند سال‌ها در اختیار دی لیخت قرار بگیرد و مشکلی بابت تضمین حضور در ترکیب اصلی وجود نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:

دوراهی دی‌لیخت؛ خانواده یا رایولا!

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان ملاقات پیکه دی‌لیخت موندو دیپورتیوو متیس دلیخت آژاکس لالیگا اردیویسه هلند فوتبال