جرارد پیکه در آستانه خرید دومین باشگاه فوتبال خود

مارکا به نقل از نشریه کاتالان ناسیو گزارش داد که جرارد پیکه بعد از خرید باشگاه آندورا، اکنون در آستانه خرید دومین باشگه فوتبال خود است....

به گزارش مدال؛ «جرارد پیکه» مدافع سرشناس باشگاه بارسلونا قصد خرید سهام یک باشگاه فوتبال را در سر دارد و می‌خواهد به زودی سهام باشگاه «خیمناستیک مانرسا» را خریداری کند. جالب اینکه بر اساس گزارش «مارکا» و طبق گزارش اولیه نشریه «کاتالان ناسیو دیجیتال»، 80 درصد اعضا باشگاه «خیمناستیک مانرسا» با این تصمیم موافقت دارند.

پیکه از طریق شرکت خود - کاسموس - این باشگاه را می‌خرد و خیمناستیک سپس با باشگاه آندورا که پیکه در ژانویه رسماً مالکیتش را به دست گرفت، ارتباط نزدیکی خواهد داشت. کاسموس تمام مسئولیت‌ بدهی‌های آندورا را پس از خرید این باشگاه بر عهده گرفت و اکنون همین روند را در خیمناستیک مانرسا نیز طی خواهد کرد.

به این ترتیب پیکه به سهامدار اصلی خیمناستیک تبدیل می‌شود و این تضمین وجود دارد که خیمناستیک مانرسا به یک شرکت ورزشی عمومی محدود تبدیل شود.

بد نیست بدانید که آندورا اکنون در لیگ کاتالونیا - سطح پنجم فوتبال اسپانیا - به میدان می‌رود؛ باشگاهی که از 1980 تا 1998 در لیگ سوم بازی کرده و سال 1991 نیز به مرحله چهارم کوپا دل‌ری رسیده است.

شرکت کاسموس در رشته‌های تنیس، بازی‌های کامپیوتری، عینک، تولیدی نوشیدنی و همبرگر هم دستی بر آتش دارد.

بیشتر بخوانید:

ستاره اردوی پیش‌فصل بارسلونا؛ کارلوس پرز، مسی آینده

تگ ها


کاتالان جرارد پیکه پیکه خرید باشگاه کاپیتان بارسلونا لالیگا فوتبال