جرارد پیکه در پی ایجاد یک تورنومنت جدید اروپایی

جرارد پیکه ستاره بارسلونا بعد از ایجاد تغییرات در جام دیویس تنیس، حالا قصد دارد یک تورنومنت فوتبال جدید اروپایی به وجود بیاورد...

جرارد پیکه ستاره بارسلونا بعد از ایجاد تغییرات در جام دیویس تنیس، حالا قصد دارد یک تورنومنت فوتبال جدید اروپایی به وجود بیاورد

به گزارش خبرنگار مدال، جرارد پیکه مدافع بارسلونا بعد از خداحافظی از تیم ملی اسپانیا در خارج از زمین بسیار فعال شده و کمپانی او بعد از ایجاد تغییراتی در مسابقات تنیس جام دیویس، حالا در اندیشه به وجود آوردن یه تورنومنت فوتبال جدید در سطح اروپاست. پیکه طرح اولیه این تورنومنت را با فدراسیون فوتبال اسپانیا در میان گذاشته و قصد دارد به زودی این طرح را به یوفا نیز ارائه دهد.

در این تورنومنت قرار است قهرمان لیگ‌های مختلف اروپا با هم رقابت کنند تا در واقع یک سوپرکاپ با فرمت جدید در اروپا برگزار شود. خبرگذاری کادنا سر همچنین اعلام کرده که این طرح به احتمال فراوان در آینده‌ای نزدیک عملی می‌شود و پیکه از این طریق در فوتبال اروپا نیز اعمال نفوذ خواهد کرد.

گفتنی است که در اسپانیا بسیاری معتقدند که جرارد پیکه به دلیل قدرت مدیریت بالا، در آینده ریاست باشگاه بارسلونا را نیز بر عهده خواهد گرفت.

اخبار مرتبط:

نایب رئیس بارسلونا: عثمان دمبله را نمی‌فروشیم!

تگ ها


کمپانی جرارد پیکه تورنومنت جدید اروپایی سوپرکاپ جدید اروپا تنیس جام دیویس فوتبال جهان فوتبال