جرارد پیکه: والورده هر تصمیمی بگیرد به آن احترام می‌گذاریم/ رئال شخصیت قهرمانی دارد

......

 

مدافع بارسا که علاقمند به ماندن والورده در تیم است، گفت: این تصمیمی است که ایشان باید بگیرند، رختکن از ادامه کار با والورده خوشحال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، پیکه درباره دیدار با ختافه گفت: بردن در اولین بازی سال خوب است آن هم در چنین استادیوم دشواری و در مقابل یک تیم قدرتمند و در شرایطی که در سال‌های قبل اولین بازی سال را نمی‌بردیم. 3 امتیاز مهمی برای فاصله گرفتن از رقبا کسب کردیم و بسیار خوشحال هستیم. آنها بسیار خوب بازی کردند.

وی درباره چمن استادیوم نیز تاکید کرد: هر دفعه که به اینجا می‌آییم چمن به خوبی آبیاری نمی‌شود و دردسرساز است اما به هر حال امروز در مالکیت و کار با توپ خوب بودیم و توانستیم با نتیجه دلخواه زمین را ترک کنیم.

پیکه همچنین در خصوص خارج شدن رئال از کورس رقابت برای قهرمانی تصریح کرد: آن‌ها تیمی دارای شخصیت قهرمانی هستند پس از رقابت خارج نشده‌اند حتی اگر اختلاف به 10 امتیاز برسد باز هم فرصت هست و بازی‌های زیادی در ادامه فصل خواهیم داشت. قبل از اندیشیدن به رقبا باید روی کار خودمان تمرکز کنیم تا به بهترین نحو ممکن قهرمان شویم. سویا و اتلتیکو نسبت به رئال به ما نزدیکتر هستند اما نمی‌توان رئال را نادیده گرفت.

مدافع بلوگرانا در خصوص حضور والورده در تیم نیز افزود: این تصمیمی است که آقای والورده باید بگیرد و هر تصمیمی که بگیرد به آن احترام خواهیم گذاشت. رختکن از ادامه کار با او خوشحال خواهد شد چون نتایج تیم نشاندهنده کار خوب اوست و همه او را دوست دارند.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال