جردن باروز در وزن جدید هم درخشید/ دیوید تیلور به چالش کشیده شد!

دارنده مدال طلای وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد جهان و المپیک از آمریکا، در یک وزن بالاتر هم درخشید تا نشان دهد همچنان یک مدعی سرسخت و شکست ناپذیر است....

به گزارش مدال و به نقل از یک سایت روس، آمریکایی‌ها که قصد دارند با برگزاری کشتی‌های نمایشی در ایام شیوع ویروس کرونا تماشاگران را جذب کشتی کنند، شب گذشته رقابتی دوستانه را برگزار کردند.

در مهمترین دیدار از این پیکارها، «جردن باروز» کشتی‌گیر عنوان‌دار وزن ۷۴ کیلوگرم جهان و المپیک کیلوگرم با «زاهید والنسیا» در وزن ۸۶ مبارزه کرد که در نهایت توانست حریف را مغلوب کند.

نکته جالب توجه اینکه باروز بعد از پیروزی مقابل والنسیا، به سراغ دیوید تیلور قهرمان جهان و رقیب «حسن یزدانی» هم رفت و او را هم به چالش کشید. در واقع این چالش، یک جالب کُری خوانی بین جردن باروز و دیوید تیلور در فضای مجازی بود که به عنوان دو رقیب دیرینه یکدیگر را دعوت به مبارزه کردند.

باروز چند روز پیش هم در صفحه شخص خود نوشت: «از این پس سعی می‌کنم بیشتر از کشتی لذت ببرم و این کار برایم یک سرگرمی است.»

حال باید دید باروز ۳۲ ساله که قهرمانی المپیک لندن و ۴ مدال طلا و ۳ برنز جهان را در کارنامه دارد، چه برنامه‌ای برای آینده خود ترسیم کرده و آیا قصد دارد از این پس در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی بگیرد؟

بدیهی است اگر جردن باروز به یک وزن بالاتر بیاید، مصاف او و دیوید تیلور به عنوان دو رقیب برای حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو، بسیار جذاب و دیدنی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دورخیز کشتی ایران برای تکمیل سهمیه‌های المپیک

زمان برگزاری رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد

 

 

تگ ها


جردن باروز دیوید تیلور کشتی آزاد ایالات متحده امریکا کشتی