جریمه استقلال و ذوب‌آ‌هن توسط کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با صدور احکام جدید، دو تیم استقلال و ذوب‌آهن را به دلیل تخلفات در لیگ قهرمانان آسیا جریمه کرد...

تیم های استقلال و ذوب‌آهن جریمه شدند.

به گزارش مدال، کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه‌های استقلال و ذوب‌آهن ایران را جریمه کرد.
کمیته انضباطی AFC، آرای انضباطی جدید خود را صادر کرد که براساس آن، باشگاه‌های استقلال و ذوب‌آهن ایران جریمه شده‌اند. بخشی از احکام AFC به شرح زیر است:
* باشگاه الزورای عراق به دلیل اتفاقات دیدار مقابل ذوب‌آهن ایران و به خاطر عدم توانایی در سازماندهی مسابقه و هدایت تماشاگران، به یک جلسه بازی بدون تماشاگر و 85 هزار دلار جریمه محکوم شد. محرومیت هواداران الزورا به نخستین دیدار این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا موکول می‌شود.
* باشگاه استقلال به دلیل پرتاب نارنجک هواداران این تیم و به خاطر عدم توانایی در مدیریت هواداران خود در دیدار برابر الدحیل قطر، 10 هزار دلار جریمه شد که در صورت تکرار این مورد، باشگاه با جریمه سنگین‌تری مواجه خواهد شد. این ششمین باری بود که تماشاگران استقلال مرتکب این تخلف شدند.
* باشگاه ذوب‌آهن به دلیل حضور یک تماشاگر این تیم در دیدار برابر الوصل امارات در زمین در پایان مسابقه چهار هزار و 500 دلار و به خاطر حضور فرد اضافه بر کاروان تیم، سه هزار دلار جریمه شد. تخلف اول باشگاه ذوب‌آهن برای چهارمین مرتبه تکرار شد.
* باشگاه العین امارات به خاطر دست ندادن بازیکنان این تیم برابر استقلال در دیدار برگشت دو تیم، هزار و 500 دلار پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

تیم‌داری باشگاه تراکتور در لیگ برتر والیبال تکذیب شد

تگ ها


ذوب آهن استقلال لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال