جریمه باشگاه استقلال برای اخراجی‌ها

بازیکنان استقلال جدا از مسائل انضباطی که از سوی باشگاه جریمه میشوند در صورت گرفتن کارت قرمز در بازیهای پیش رو هم جرایمی برای آنها اعمال میشود ......

بازیکنان استقلال جدا از مسائل انضباطی که از سوی باشگاه جریمه می‌شوند در صورت گرفتن کارت قرمز در بازی‌های پیش رو هم جرایمی برای آنها اعمال می‌شود.

به گزارش مدال، شرایط حساس استقلال در بازی‌های آینده و نقش حساس  این مسابقات در جایگاه آبی‌ها باعث شده که باشگاه برای جلوگیری از عوامل موثر بر ناکامی، تصمیم‌های ویژه‌ای بگیرد.

در این راستا باشگاه استقلال پیش از هرچیز روی کارت گرفتن بازیکنان تمرکز کرده تا با در نظر گرفتن جریمه برای بازیکنانی که کارت قرمز می‌گیرند، در جهت کاهش خطای آن‌ها حین بازی‌ها گامی بردارد. در نظر گرفتن جریمه بهترین راهی است که برای کاهش خطای بازیکنان به ذهن مدیران استقلال رسیده است.

بازیکنان استقلال جدا از مسائل انضباطی که از سوی باشگاه جریمه می‌شوند در صورت گرفتن کارت قرمز در بازی‌های پیش رو هم جرایمی برای آنها اعمال می‌شود. به این ترتیب بازیکنان استقلال باید حواس خود را جمع کنند تا در بازی‌های پیش روی این تیم کارت قرمز دریافت نکنند، چون در این‌صورت قطعا با جریمه مواجه خواهند شد.

داغ اخراج روزبه چشمی در بازی برگشت مقابل السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و اخراج وریا در بازی با نفت مسجد سلیمان در جام حذفی هنوز روی دل استقلال است که چنین جریمه‌ای را برای بازیکنانی که در بازی‌های پیش رو کارت قرمز می‌گیرند، در نظر گرفته است. این دو اخراج در حذف این تیم از آسیا و جام حذفی تأثیرگذار بود.

تگ ها


استقلال فوتبال