جریمه تراکتورسازان برای استوکس/دومین گلزن برتر لیگ روی نیمکت هم نیست

باشگاه تراکتورسازی در اقدامی انضباطی نام آنتونی استوکس را حتی در لیست بازیکنان ذخیره برای بازی با پرسپولیس نیز قرار نداد ......

باشگاه تراکتورسازی در اقدامی انضباطی نام آنتونی استوکس را حتی در لیست بازیکنان ذخیره برای بازی با پرسپولیس نیز قرار نداد.

 

به گزارش خبرنگار مدال، آنتونی استوکس که طی هفته اخیر با غیبت در تمرینات تراکتورسازی حاشیه‌ساز شده بود طی روزهای اخیر به ایران بازگشت اما با عدم صدور مجوز شرکت در آخرین جلسه تمرینی تراکتورسازی پیش از بازی با پرسپولیس، قابل حدس بود که محمد تقوی قصد استفاده از این بازیکن را مقابل پرسپولیس ندارد.

با اعلام اسامی بازیکنان نیمکت‌نشین دو تیم مشخص شد که استوکس حتی روی نیمکت ذخیره‌های تراکتورسازی نیز حضور نخواهد داشت تا تقوی روی نیمکت عملا گزینه باتجربه‌ای برای حضور در خط حمله نداشته باشد.

نکته جالب دیگر در میان بازیکنان ذخیره تراکتورسازی، حضور علی عبدالله‌زاده روی نیمکت ذخیره‌ها است. وی به دلیل مشکلات انضباطی طی هفته‌های اخیر از ترکیب تیم کنار گذاشته شده بود. همچنین قائم اسلامی‌خواه هافبک تهاجمی جوان تراکتورسازان که سال گذشته به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی فصل را از دست داده بود در این دیدار روی نیمکت ذخیره‌ها حضور خواهد داشت.

تگ ها


Tractor فوتبال