جریمه سنگین در انتظار جباروف

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا استارت رسمی خواهد خورد و بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند باید در تمرینات خود را به کادر فنی معرفی کنند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا استارت رسمی خواهد خورد و بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند باید در تمرینات خود را به کادر فنی معرفی کنند.

یکی از نفراتی که طی هفته های گذشته کشمکش های فراوانی با استقلال داشته سرور جباروف است. این بازیکن بعد از دیدار تیم ملی ایران و ازبکستان در جمع خبرنگاران در خصوص قراردادش با استقلال صحبتی انجام نداد و مدعی شد در این مورد تنها مدیر برنامه هایش صحبت خواهد کرد. حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد مسئولین این باشگاه در ازای هر روز غیبت وی در تمرینات جریمه سنگین را در نظر گرفته و از قرارداد وی کسر خواهند کرد.

جباروف در نیم فصل لیگ شانزدهم به خاطر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات و با توجه به قرارداد یک و نیم ساله ای که با آبی پوشان داشت به صورت توافقی راهی سپاهان شد اما ظاهرا این بازیکن نمی خواهد به استقلال برگردد و در این مدت با در اختیار گرفتن وکیل خواستار جدایی از استقلال شده است.

این در حالی است که شخصی به نام احمدی پور قرارداد وی با استقلال را امضا کرد و حتی در جلسه اولیه امضای قرارداد حضور داشت اما ظاهرا جباروف در اصفهان به مسئولان سپاهان اعلام کرده مدیر برنامه اش شخص دیگری است. حالا باید دید آیا مدیر برنامه اول این بازیکن می تواند پاسخگوی استقلالی ها باشد یا خیر.

به گزارش فارس، مسئولان باشگاه استقلال برای جلوگیری از پیوستن جباروف به تیم های دیگر نامه ای را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ارسال کرده و خواستار این شدند که جباروف بازیکن این باشگاه است و اگر باشگاه دیگری خواستار جذب وی شد فدراسیون فوتبال به آن باشگاه اعلام کند که جباروف بازیکن استقلال است و در صورت تمکین نکردن این بازیکن باشگاه استقلال به فیفا شکایت خواهد کرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال