جریمه عجیب و غریب لیونل مسی پابرجا ماند

لیونل مسی باید ۶۰۰ یورو به خاطر ادای احترام ویژه اش به دیه گو مارادونا جریمه بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، درگذشت تلخ دیه گو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین واکنش های بسیاری را در سرتاسر دنیا به همراه داشت و چهره های مختلف ابراز ناراحتی خود را نسبت به این موضوع نشان دادند که هم وطن مارادونا یعنی لیونل مسی نیز یکی از آنها بود. او با قرار دادن متنی در صفحات اجتماعی خود به این اتفاق تلخ واکنش نشان داده بود.

این اما پایان ادای احترام لیونل مسی به دیه گو مارادونا نبود و او بعد از گلزنی در دیدار بارسلونا برابر اوساسونا(۸ آذر) خوشحالی بعد از گل جالبی از خود به نمایش گذاشت. مسی پیراهن خود را بیرون آورد در حالی که زیر آن لباس شماره ۱۰ دیه گو مارادونا در باشگاه نیوولز اولد بویز را بر تن کرده بود تا یکبار دیگر ادای احترام خود را به این فوتبالیست بزرگ و فقید نشان داده باشد.

مسی اما بلافاصله با کارت زرد متئو لاهوس داور مسابقه روبرو شد. از تن خارج کردن پیراهن و سپس نمایش پیراهنی دیگر در قوانین داوری با کارت زرد مواجه می شود و جالب اینکه مسی بر اساس بند ۹۱ قوانین انضباطی فوتبال اسپانیا ۶۰۰ یورو نیز جریمه شد. کارت زرد او نیز پابرجا ماند.

بارسلونا هم ۱۸۰ یورو جریمه شد. باشگاه کاتالان به این رای اعتراض کرد و در نهایت امروز کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اسپانیا دستور به رد اعتراض بارسلونا داد و به این ترتیب لیونل مسی و باشگاه باید جریمه مورد نظر را پرداخت کنند. جریمه ای که به عقیده بسیاری غیرمنصفانه و عجیب است.

تگ ها


مارادونا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال