جریمه میلیاردی ستاره سعودی مثل قدوس و طارمی

سعید المولد ستاره سابق تیم الاتحاد عربستان به دلیل تخلف در ماجرای انتقال به تیم پرتغالی، یک میلیون ریال عربستان معادل ۴.۵ میلیارد تومان جریمه شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امضای همزمان قرارداد با دو تیم اتفاقی است که در سال های اخیر گریبان بازیکنان و تیم های مختلفی را گرفته و حالا این سعید المولد ستاره سعودی این است که به این مشکل دچار شده است. این مدافع راست ۲۹ ساله چهار سال پیش و بعد از عقد قرارداد با الاتحاد، با پیشنهادی از لیگ پرتغال مواجه شد و تصمیم گرفت به فارانس اسپورت کلاب ملحق شود؛ تصمیمی که حالا تبعات آن را باید متحمل شود.

او در آن مقطع شکایت الاتحاد را جدی نگرفت اما اکنون باشگاه زرد و مشکی پوش عربستانی حکم خسارت ۲۷۱ هزار دلاری معادل یک میلیون ریال عربستان را بر علیه این بازیکن و باشگاه پرتغالی در دست دارد. آنطور که الریاضیه نوشته، باشگاه و بازیکن باید در طول یک ماه آینده این رقم را بپردازند.

در حکم نوشته شده که جریمه مالی به صورت ۵۰-۵۰ پرداخت خواهد شد و در صورتی که پرداخت انجام نشود، بازیکن به ۶ ماه تعلیق از بازی و باشگاه به محرومیت دو پنجره ای از نقل و انتقالات محکوم خواهند شد.

این در حالی است که در سال های اخیر سامان قدوس و مهدی طارمی نیز به همین شکل از سوی فیفا نقره داغ شدند و حالا سعید المولد باید باید با این جریمه دست و پنجه نرم کند.

بیشتر بخوانید:

پنج ستاره بزرگی که توپ طلای آسیا را نبردند

قطع همکاری بنی یاس با شفر

تگ ها


الاهلی آمیان ریوآوه فوتبال جهان سامان قدوس مهدی طارمی عربستان سعودی فوتبال