جریمه و توقیف گواهینامه محرز به دلیل سرعت غیرمجاز

ریاض محرز، بازیکن منچسترسیتی، به دلیل رانندگی با سرعت غیرمجاز جریمه شده و گواهینامه‌اش نیز موقتا توقیف شد....

به گزارش "ورزش سه"، بازیکن الجزایری بار دیگر به صدر اخبار منچسترسیتی بازگشت اما این بار خبری ناخوشایند و مربوط به اقدامات او در بیرون از زمین باعث این اتفاق شد. محرز رابطه خوبی با سازمان راهنمایی و رانندگی ندارد و در طول این سال‌ها بارها به دلال مختلف در زمینه رانندگی جریمه شده است. این اتفاق چند ساعت قبل باز هم تکرار شد اما این بار با جریمه جدی‌تری همراه بود.

هافبک منچسترسیتی شب گذشته با آئودی آر۶ خود در حال متوقف شد که محدودیت سرعت انگلیس را با ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت شکسته بود. این اتفاق پس از نوامبر سال گذشته میلادی رخ داد که این فوتبالیست تایید کرد به دلیلی مشابه و عبور از محدوده مجاز سرعت جریمه شده بود. به همین دلیل سازمان راهنمایی و رانندگی تصمیم گرفته که اقدامی جدی برای مقابله با بی‌قانونی این بازیکن انجام داده و او را بابت تکرار این جرم به صورت جدی جریمه کند.

جریمه محرز برای این اقدام پرداخت ۲۵۰۰ پوند و همچنین توقیف ۵۶ روزه گواهینامه رانندگی او بوده است. این بازیکن در سال ۲۰۱۶ نیز به دلیل عبور از سرعت مجاز به مدت شش ماه از رانندگی محروم شد و در طول این مدت نیز بارها با جرائم مالی متفاوتی روبرو شده اما بی‌قانونی او در حین رانندگی باز هم تکرار شده است.

تگ ها


ریاض محرز منچستر سیتی