جریمه سنگین استوکس با هر جلسه غیبت در بازی و تمرین پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران خبر داد که استوکس برای هر غیبت در تمرین ۳ هزار دلار و غیبت در بازی ۵۰ هزار دلار جریمه می‌شود....

به گزارش مدال محمدحسن انصاری‌فرد در خصوص غیبت آنتونی استوکس در تمرین پرسپولیس گفت: ما در نیم‌فصل دو روز زمان داشتیم تا بازیکن را جذب کنیم و به هواداران که انتقاد می‌کردند در خط حمله ضعف داریم باید پاسخگو می‌بودیم.  ما ۱۵۰ بازیکن را در کل دنیا رصد کردیم و آنها را به آقای کالدرون معرفی کردیم تا وی انتخاب کند و بعد از آن آقای کالدرون چند نفر را معرفی کردند و ما با آنها وارد مذاکره شدیم و بعد از مرخصی‌شان دیگر در این مورد به ما جواب ندادند. در روزهای آخر نقل و انتقالات استوکس و اوساگونا جزو گزینه‌های ما نبودند و بعد از آمدن آقای گل‌محمدی در شرایط اضطرار این بازیکنان را جذب کردیم. سرمربی تیم از اوساگونا راضی است.

مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گو‌ با رادیو صحبتش را اینگونه ادامه داد: استوکس یکی از بهترین بازیکنانی است که به ایران آمده چه حضورش در زمان در باشگاه تراکتور و چه در تیم ما آمد خیلی‌ها به ما گفتند این بازیکن مشکل عدم تعهد دارد. ما به خاطر مشکلاتی که در خط حمله‌مان داشتیم باید بازیکنی مثل استوکس را وارد تیم‌مان می‌کردیم. با توجه به همه شرایط ما یک قرارداد خیلی خوب را با او منعقد کردیم و این بهترین قراردادی است که می‌توان با یک بازیکن خارجی امضا کرد.اگر در هر تمرینی شرکت نکند ۳ هزار دلار و در هر بازی حضور نداشته باشد ۵۰ هزار دلار جریمه می‌شود. ما هیچ شکایتی از استوکس به فیفا انجام نداده‌ایم و امیدوار هستیم به ایران بازگردد.

بیشتر بخوانید:
به بهانه بازگشت کریم باقری؛ شاه کلید فوتبال ایران
زمان شروع تمرینات دیاباته مشخص شد 

تگ ها


آنتونی استوکس پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال