جزئیات تغییرات جدید در استقلال/ سه انتخاب توسط هیات مدیره باشگاه

هیات مدیره باشگاه استقلال در جلسه خود تغییرات جدیدی را اعمال و سه مسئولیت جدید را تعیین تکلیف کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال عصر امروز چهارشنبه برگزار شد و پس از بحث و بررسی در مورد مدیرعاملی این باشگاه در نهایت اعضای هیات مدیره احمد مددی را به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کردند.

همچنین حمیدرضا آصفی یکی از مدیران باسابقه فوتبال به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد.

حجت نظری که به عنوان سخنگوی باشگاه استقلال انتخاب شده است در تشریح جزئیات این جلسه گفت: جلسه هیات مدیره باشگاه امروز برگزار شد و آقای آصفی هم اولین حضورشان را در هیات مدیره داشتند و معارفه شدند.

وی ادامه داد: در این جلسه اعضا با اجماع به مدیرعاملی آقای مددی رای دادند و ایشان را برای تصمیمات بعدی و صدور حکم به مجمع باشگاه معرفی کردیم و بنده نیز به عنوان سخنگوی باشگاه در خدمت هواداران خواهیم بود.

نظری افزود: هر یک از اعضای هیات مدیره هم بخشی از کار را برعهده خواهند گرفت و تلاش خواهیم کرد با کمک مدیرعامل باشگاه موانع پیش روی باشگاه استقلال را برطرف کنیم و تا ان شالله بهترین نتایج را برای هواداران لایق، شریف و عزیز استقلال به ارمغان بیاوریم.

سخنگوی‬ باشگاه‬ استقلال‬ در‬ پایان‬ گفت: ‬ ظرف روزهای آینده جزئیات بیشتری از جلسات امروز را با هواداران در میان خواهم گذاشت و امیدوارم بهترین‌ها همیشه نصیب آنها شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به این ترتیب اسماعیل خلیل‌زاده، هادی زبده شیرکوهی، مهدی عبدیان، حجت نظری و حمیدرضا آصفی ۵ عضو هیات مدیره استقلال هستند. نظری سخنگوی باشگاه و مددی هم به عنوان مدیرعامل فعالیت خواهند کرد.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران حمیدرضا آصفی سید احمد مددی هیات مدیره باشگاه استقلال