جزئیات جدید از مبارزه‌ی جنجالی UFC در لاس‌وگاس

حبیب نورماگومدوف ستارهی روس UFC در شهر لاسوگاس بر حریف ایرلندیاش کانر مکگرگور پیروز شد اما بعد از پیروزی، حبیب ناگهان از رینگ بیرون پرید و به میان جمعیت رفت تا با یکی از همتیمیهای کانر درگیر شود ......

جزئیات جدید از مبارزه‌ی جنجالی UFC در لاس‌وگاس

حبیب نورماگومدوف ستاره‌ی روس UFC در شهر لاس‌وگاس بر حریف ایرلندی‌اش کانر مک‌گرگور پیروز شد اما بعد از پیروزی، حبیب ناگهان از رینگ بیرون پرید و به میان جمعیت رفت تا با یکی از هم‌تیمی‌های کانر درگیر شود. حرکتی که آشوبی بزرگ در ورزشگاه به پا کرد.

به گزارش مدال، بعد از این حرکت حبیب، دوستان نزدیک او وارد رینگ شده و در حرکاتی زشت و غیرورزشی از پشت به او ضرباتی زدند. نورماگومدوف بعد از مسابقه به خاطر حرکتش عذرخواهی کرد اما در عین حال مک‌گرگور را مقصر دانست و گفت ولادیمر پوتین با او تماس گرفته و پیروزی‌اش را تبریک گفته است.

اما جالب اینجا است که تصاویر جدیدی که از لحظات پایانی مبارزه منتشر شده نشان می‌دهد در زد و خوردهای عجیب و غریب و پرتنشی که بعد از پایان مبارزه در می‌گیرد، ممکن است اولین حرکت منجر به درگیری توسط کانر مک‌گرگور انجام شده باشد. درگیری‌هایی که با دستگیر شدن سه نفر توسط پلیس لاس‌وگاس به پایان رسید.

نورماگومدوف در جریان مبارزه با مک‌گرگور در لاس‌وگاس مبارزه‌ی درخشانی را به نمایش گذاشت و حریف ایرلندی خود را با اقتدار شکست داد. مک‌گرگور که بعد از یک وقفه‌ی دوساله به رقابتهای MMA بازگشته بود در مقابل نورماگومدوف حرفی برای گفتن نداشت و در نهایت مجبور شد با کوبیدن دستهایش روی زمین به نشانه‌ی قبول شکست، مبارزه را به پایان برساند. اما از پیروزی خیره‌کننده‌ی نورماگومدوف چیزی نگذشته بود که او محافظ دهانش را بیرون آورده و پرتاب کرد و با پریدن از روی حاشیه‌ی رینگ به دیلون دنیس هم‌تیمی مک‌گرگور حمله‌ور شد.

اما در جدیدترین تصاویر ویدیویی که از حادثه منتشر شده و هم‌اکنون در شبکه‌های اجتماعی قابل رویت است به نظر می‌رسد مک‌گرگور که پیش از تنها به عنوان قربانی زد و خوردها مطرح شده بود، سعی می‌کند پشت سر حریفش از رینگ خارج شود و حتی برای حمله کردن به مربی نورماگومدوف تلاشی می‌کند که ناکام می‌ماند.

در تصاویر ویدیویی جدید مشخص است که بعد از این است که یکی از اعضای تیم رزمی‌کار روس به رینگ وارد شده و از عقب به پشت سر مک‌گرگور مشت می‌زند. بعد از اینکه تماشاچیان این چند ثانیه را در بهت و حیرت تماشا می‌کنند ناگهان استادیوم منفجر شده و زد و خوردهای گسترده‌ای در گوشه و کنار آن اتفاق می‌افتد. صحنه‌هایی عجیب با حضور 18هزار  تماشاچی که بسیاری از ستاره‌های هالیوودی و ورزشی دنیا در بین آنها حضور دارند.

تگ ها


مبارزه مک‌گرگور حبیب هنرهای رزمی ترکیبی