جزئیات جلسه پرحاشیه شبانه بشاررسن با رسول پناه برای ترک پرسپولیس

هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس با وجود مخالفت مدیران باشگاه، همچنان اصرار به جدایی از این تیم دارد....

به گزارش خبرنگار مهر، بشار رسن پس از اصرار فراوان مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس به ایران بازگشت تا ضمن دریافت مطالبات خود با هواداران خداحافظی کرده و به قطر برود تا در لیگ ستارگان قطر برای القطر بازی کند.

هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس پس از جلسه عصر سه شنبه گذشته خود با رئیس هیات مدیره این باشگاه تصمیم خود برای ترک پرسپولیس را اعلام می‌کند اما رسول پناه ضمن مخالفت با آن خواهان اعلام این موضوع از زبان خودش به هواداران می‌شود.

تصمیمی که بشار بلافاصله پس از خروج از جلسه با رسول پناه اعلام می‌کند تا باعث شوک هواداران این تیم شده و آنها نسبت به مدیریت باشگاه و حتی جدایی رسن واکنش نشان دهند.

از این رو مهدی رسول پناه چهارشنبه شب گذشته نشستی را با رسن و مدیربرنامه‌های او در خارج از ساختمان باشگاه برگزار کرد.

در این جلسه بشار رسن که ۱۲۰ هزاردلار نقد در هفته جاری دریافت کرده بود حاضر به بازگرداندن این پول به همراه ۲۳۰ هزاردلار دیگر می‌شود تا در مجموع با مبلغ ۳۵۰ هزاردلار بتواند رضایتنامه خود را از پرسپولیس دریافت کند.

پیشنهادی که با مخالفت صریح رسول پناه خارج می‌شود.

رسن که از مخالفت رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس ناراحت شده بود بلیت بازگشت خود به کشور قطر را به رسول پناه نشان می‌دهد تا عزم خود را برای ترک پرسپولیس نشان دهد.

همچنین هافبک تیم ملی عراق به رسول پناه نیز اعلام کرده که دیگر در تمرینات شرکت نمی‌کند تا باشگاه را برای قبول پیشنهاد او مبنی بر صدور رضایتنامه اش تحت فشار قرار دهد.

جلسه شبانه رسن با رسول پناه در حالی بی نتیجه باقی ماند که سرپرست باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه نمی‌خواهد بار دیگر با فشار هواداران روبرو شود. از این رو منتظر تصمیم یحیی گل محمدی و شخص رسن درباره این موضوع است.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس بشار رسن مهدی رسول پناه