جزئیات درخواست فسخ خلیل‌زاده و کامیابی‌نیا/ روز سرنوشتِ پرسپولیس

دو بازیکن پرسپولیس قصد فسخ قرارداد خود با این تیم را دارند تا جمع شاگردان یحیی گل محمدی را ترک کنند....

به گزارش خبرنگار مهر، شجاع خلیل زاده قبل از حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به یکی از دوستان خود وکالت داد تا با حضور در سازمان لیگ فوتبال نامه‌ای را جهت فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس ارائه دهد.

در این نامه که ۱۶ مهرماه به دست مسئولان سازمان لیگ رسیده است شجاع خلیل زاده فرصت ۱۰ روزه‌ای را به باشگاه پرسپولیس داده تا طبق قراردادش تمام مفاد مالی مندرج در آن را دریافت کند.

مدافع ملی پوش پرسپولیس که همراه با کاروان تیم ملی ایران بامداد امروز به تهران رسید حدود ۲ میلیارد تومان بابت آپشن‌های قهرمانی و حضور در ترکیب اصلی فصل گذشته طلب دارد.

باشگاه نیز با توجه به تعطیلی روز شنبه تنها تا فردا پنجشنبه فرصت پرداخت طلب خلیل زاده را دارد.

خلیل زاده که پیشنهاد قابل توجهی از الریان قطر دارد در صورت عدم پرداخت طلبش بدون هیچ هزینه‌ای می‌تواند جمع شاگردان یحیی گل محمدی را ترک کند در غیر این صورت باید ۴۰۰ هزار دلار به پرسپولیس داده تا رضایتنامه اش صادر شود.

کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس نیز خواهان فسخ قرارداد خود در صورت عدم دریافت تمام و کمال مطالباتش شده است که می‌تواند به بحران‌های جاری این تیم بیافزاید.

دو باشگاه متمول باشگاهی ایران پیشنهادات قابل توجهی به کامیابی نیا داده‌اند تا هافبک دفاعی پرسپولیس را جذب کنند.

باید دید باشگاه قادر خواهد بود در پاسخ به اولتیماتوم خلیل زاده، طلب مدافع این تیم را تسویه و متمم مالی برای قرارداد دو میلیارد تومانی اش که آپشن های آن بیشتر از این رقم نیز هست اضافه کند یا این بازیکن به همراه کامیابی نیا قید حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را زده و از پرسپولیس جدا خواهند شد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس کمال کامیابی نیا شجاع خلیل‌زاده