جزئیات قرارداد احتمالی مورینیو با رئال مادرید

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید مدعی شد که مورینیو با قراردادی سه ساله و نیمه و دستمزد 17 میلیون یورویی سرمربی کهکشانی‌ها خواهد شد...

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید مدعی شد که مورینیو با قراردادی سه ساله و نیمه و دستمزد 17 میلیون یورویی سرمربی کهکشانی‌ها خواهد شد

رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید، جزئیات قرارداد احتمالی ژوزه مورینیو با این تیم را فاش کرد.

به گزارش مدال، اخبار موید آن است که سرمربی پرتغالی به زودی و برای دومین بار سرمربی رئال مادرید خواهد شد و کالدرون در مورد مشکلات احتمالی با سرخیو راموس و جزئیات قرارداد مورینیو در دوره آتی صحبت کرده است.

کالدرون گفت: "من متوجه شده ام که مورینیو به زودی و با قراردادی سه ساله و نیمه و حقوقی 17 میلیون یورویی در سال سرمربی رئال مادرید خواهد شد و تا پایان فصل نیز هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. بازگشت مورینیو سپر فلورنتینو پرز در مقابل هواداران، رسانه ها و بازیکنان خواهد بود. اما شرایط باشگاه و مورینیو آسان نیست و من پیش بینی می کنم که سه ماه آینده برای آنها بسیار دشوار خواهد بود.

رابطه نه چندان خوب مورینیو و سرخیو راموس؟ هنوز واکنش راموس به این تصمیم نامشخص است. طرفداران راموس را دوست دارند و او یکی از مهمترین بازیکنان رئال مادرید بوده که می خواهد ادامه دوران ورزشی خود را در رئال مادرید سپری کند."