جزئیات قرارداد رافینیا

بعد از چند روز مذاکره، دیروز بالاخره انتقالرافینیا، ستاره 24 ساله و سابقبارسلونابهاینترنهایی شده و این هافبک تکنیکی در ادامه فصل در سن سیرو به میدان خواهد رفت ......

 بعد از چند روز مذاکره، دیروز بالاخره انتقال رافینیا، ستاره 24 ساله و سابق بارسلونا به اینتر نهایی شده و این هافبک تکنیکی در ادامه فصل در سن سیرو به میدان خواهد رفت.
رافینیا که از ماه آوریل تا هفته قبل به علت آسیب دیدگی در ترکیب بارسا غایب بود، می دانست که جایی در ترکیب اصلی والورده ندارد و برای قرار گرفتن در لیست سلسائو برای روسیه 2018 ترجیح داد راهی اینتر شود تا به او بازی برسد.

اما طبق ادعای اسپورت، اگرچه در رسانه ها عنوان شد که قرارداد رافینیا قرضی و بند اجباری خرید در پایان فصل با مبلغ 35 میلیون یورو از سوی اینتر بوده، اما توافقی فراتر از این میان 2 باشگاه صورت گرفته است.

در واقع توافق 2 تیم بر این اساس است که اگر اینتر مجوز صعود به لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد باید چنین مبلغی را بپردازد. این دست از توافق ها از سوی یوفا، مغایر با فیرپلی مالی تشخیص داده می شود و به همین دلیل به شکل رسمی در قرارداد رافینیا عنوان نشده است. اینتر در حال حاضر از بخت مناسبی برای صعود به لیگ قهرمانان برخوردار است و ممکن است بعد از 5 سال در این تورنمنت شرکت کند.

تگ ها


اخبار روز اینتر میلان فوتبال