جزئیات قرارداد سنگربان رئال مادرید با PSG

کیلور ناواس دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید در آستانه پیوستن به باشگاه پاری سن ژرمن قرار دارد...

کیلور ناواس دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید در آستانه پیوستن به باشگاه پاری سن ژرمن قرار دارد

به گزارش مدال، روز گذشته ابتدا نشریه لا ناسیون کاستاریکا ادعا کرد که کیلور ناواس با پاری سن ژرمن به توافق رسیده و سپس منابع اسپانیایی تایید کردند که دروازه‌بان سرشناس رئال مادرید راهی باشگاه پاریسی خواهد شد.

ناواس دو ماه پیش با پی اس جی و مدیر ورزشی وقت این باشگاه به توافق رسیده بود ولی پس از ورود لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی، این توافق باطل شد با این حال چند روز پیش بود که بار دیگر شایعاتی مبنی بر جدایی ناواس از رئال و انتقال او به پی اس جی منتشر شد که واکنش منفی زیدان را به دنبال داشت و او اعلام کرد که نمی تواند رئال را بدون کیلور تصور کند.

در نهایت روز گذشته ناواس به زیدان اطلاع داد که با پی اس جی به توافق نهایی رسیده و از رئال خواهد رفت. طبق ادعای مارکا، قرارداد ناواس با پی اس جی سه ساله به ارزش 15 میلیون یورو خواهد بود؛ ضمن اینکه او سالانه شش میلیون یورو نیز دستمزد دریافت خواهد کرد؛ با این تضمین که سنگربان شماره یک باشگاه خواهد بود.

همچنین به جای او "آرئولا"، گلر فعلی پی اس جی به صورت قرضی و یک ساله راهی رئال می‌شود. هدف رئال این است که سال بعد، "لونین"، دروازه بان اوکراینی خود را که به وایادولید قرض داده است  بازگردانده و او ذخیره تیبو کورتوا شود.

اخبار مرتبط:

مبادله دروازه‌بان‌ها؛ ناواس در پاری سن ژرمن، آرئولا در رئال

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان سنگربان کاستاریکایی پاریسی‌ها