جزئیات مذاکره مدیرعامل پرسپولیس با علیپور

دیروز عرب به آقای گل لیگ هفدهم اطلاع داد هیئت مدیره به شرطی با اضافه شدن دستمزدش موافقت کرده که یک سال دیگر هم قراردادش را تمدید کند....

به گزارش مدال، مهاجم پرسپولیس گرچه یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما بر سر مبلغ قراردادش گلایه داشت که ایرج عرب قول داده بود پس از مطرح کردن شرایطش در هیئت مدیره آن را اضافه کند. 
دیروز عرب به آقای گل لیگ هفدهم اطلاع داد هیئت مدیره به شرطی با اضافه شدن دستمزدش موافقت کرده که یک سال دیگر هم قراردادش را تمدید کند. به عبارت ساده‌تر شرط باشگاه برای افزایش دستمزد علیپور تمدید قرارداد تا پایان لیگ بیستم است. 
شنیدیم علیپور در جلسه دیروز بار دیگر تمایل خود برای لژیونر شدن را دوستانه با ایرج عرب در میان گذاشت و اعلام کرد حاضر است یک سال دیگر و تا پایان لیگ بیستم قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند به شرط آنکه بند فسخ ۳۰۰ هزار دلاری در این قرارداد جدید گنجانده شود. علیپور در واقع به مدیرعامل تیمش گفت در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی بتواند با پرداخت این مبلغ از پرسپولیس جدا شود. از آن طرف ایرج عرب هم گفت باید دوباره این موضوع را با هیئت مدیره مطرح کند، اما حداقل مبلغی که به عنوان بند فسخ قرارداد باید اضافه شود ۴۰۰ هزار دلار است!
علیپور هم برگه‌ای را امضا نکرد، اما هم این بازیکن و هم ایرج عرب از جلسه دیروز راضی بودند. مهاجم قائمشهری به هدف اولش که اضافه شدن دستمزدش بود رسید و ایرج عرب هم موفق شد مهاجم اول پرسپولیس را به خواست گابریل کالدرون حفظ کند.

بیشتر ببینید:

لحظه خروج علیپور از باشگاه پرسپولیس و عدم مصاحبه با خبرنگاران/ ویدیو

علی علیپور برای جلسه با ایرج عرب وارد باشگاه پرسپولیس شد/ ویدیو

 

 

 

تگ ها


علی علیپور تمدید قرارداد علیپور ایرج عرب اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال