جزئیات مراسم معارفه گریزمان در بارسلونا

آنتوان گریزمان سرانجام به بارسلونا پیوست و فردا مراسم معارفه او بدون تماشاگر برگزار خواهد شد...

آنتوان گریزمان فردا رسماُ به هواداران معرفی خواهد شد.

به گزارش مدال، ستاره فرانسوی پس از حرف و حدیث های بسیار از اتلتیکو به بارسلونا پیوست. انتقالی که 120 میلیون یورو هزینه داشت و البته اتلتیکو مدعی شده است که بارسا باید 200 میلیون یورو پرداخت کند و این باشگاه را تهدید به شکایت کرده است.

طبق ادعای دیاریو اسپورت، امشب ساعت 21 به وقت محلی (23.30 به وقت ایران) گریزمان در "بارسا استور" ورزشگاه نوکمپ حاضر خواهد شد و روبروی عکاسان قرار می‌گیرد. یک مراسم سنتی پیش از معارفه رسمی بازیکنان در باشگاه بارسلونا.

فردا ساعت 18.15 به وقت محلی (20.45 به وقت ایران) نیز گریزمان در ورزشگاه نوکمپ و جایگاه پرزیدنت سونیول حضور می‌یابد تا با حضور بارتومئو (رئیس بارسا) و خبرنگاران، قراردادش را رسماً امضا کند. سپس نشست خبری گریزمان برگزار خواهد شد.

مراسم معارفه گریزمان بر خلاف فرنکی دی یونگ بدون حضور تماشاگر خواهد بود. گریزمان پیراهن بارسا را به تن نخواهد کرد و او را در زمین چمن نوکمپ نیز نخواهیم دید. چمن ورزشگاه برای بازسازی تخریب شده؛ ضمن اینکه سران بارسا برای جلوگیری از هر گونه حاشیه و اعتراض دسته از هواداران، تمایلی به معارفه با حضور تماشاگر نداشتند.

اخبار مرتبط:

ورود گریزمان و نیمار؛ تغییرات بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان معارفه گریزمان بارسا استور دیاریو اسپورت آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال