جشنواره فجر؛ جمشیدی جایزه نگرفت

در آیین پایانی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر پژمان جمشیدی جایزه نگرفت....

به گزارش "ورزش سه"، پژمان جمشیدی به خاطر بازی خوب در فیلم شیشلیک یکی از نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد بود اما هیات داوران سیمرغ بلورین این بخش را به پوریا رحیمی سام برای بازی در فیلم زالاوا اهداء کردند. زالاوا فیلمی به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری بود که پوریا رحیمی سام به خاطر بازی در این فیلم از سوی هیات داوران به عنوان بهترین بازیکن نقش مکمل مرد انتخاب شد.


شیشلیک فیلمی در ژانر کمدی سیاه به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، نویسندگی امیرمهدی ژوله و کارگردانی محمدحسین مهدویان بود و بازی خوب پژمان جمشیدی موجب شد تا هیات داوران او را به عنوان یکی از نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انتخاب کنند که این برای پژمان جمشیدی در عرصه بازیگری یک موفقیت محسوب می شود و به نظر می رسد اهالی هنر پژمان جمشیدی را به عنوان یک بازیگر خوب پذیرفته اند.

پژمان جمشیدی به نظر نمی رسد از این اتفاق ناراحت شده باشد؛ در روزهایی که او به خاطر فراغ از دست دادن دو دوست قدیمی یعنی مهرداد میناوند و علی انصارای فقید حال و روز خوشی نداشت حتی از اینکه به روی سن نرفت خرسند هم شد و تصویری که از او در آیین پایانی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر باقی ماند گریه برای علی انصاریان بود. او دوست داشت در کنار علی انصاریان نظاره گر آیین مورد اشاره باشد و در غیاب علی انصاریان بدون شک اگر به سیمرغ بلورین هم می رسید برای او لطفی نداشت.

تگ ها


پژمان جمشیدی