جشنواره گل بارسا در غیاب مسی

آبی و اناری ها اولین گام بدون مسی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و تیم خوب خیخون را با 5 گل در زمین خودش مغلوب کردند ......

آبی و اناری ها اولین گام بدون مسی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و تیم خوب خیخون را با 5 گل در زمین خودش مغلوب کردند. نیمار و سرخی روبرتو، از بهترین بازیکنان این دیدار بودند و به لوئیز انریکه کمک کردند تا یکبار دیگر، دوست سالهای دور خود را شکست دهد.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،سوارز گل اول بازی را روی پاس آردا توران به ثمر رساند و دقایقی بعد، یکی دیگر از نفوذهای دیدنی  فراتر از انتظار روبرتو، منجر به گل دوم بارسا توسط رافینیا شد. نیمه اول با همین دو گل به سود بارسا پایان یافت.
در نیمه دوم، باز هم این روبرتو بود که نقش جدی در گل دیگر بارسا داشت. سانتر او با ضربه آلکاسر بدشانس به تیر دروازه خیخون برخورد کرد تا نیمار توپ برگشتی را به گل سوم بارسا تبدیل کند. سرخی روبرتو، ستاره جوان بارسا، بازی درخشان خود را تکمیل کرد و پاس گل چهارم بارسا را به زیبایی برای آردا توران فرستاد. در نهایت نیمار بود که روی پاس دنیس سوارز، گل پنجم بارسا را به ثمر رساند و تنها تیرک دروازه حریف مانع هت تریک او شد.

رئال مادرید که تا چهارشنبه گذشته در 16 دیدار متوالی در لالیگا پیروز شده بود،پس از تساوی 1-1 مقابل ویارئال  که  به روند درخشانش پایان داد، دیشب نیز در زمین لاس پالماس با تساوی 2-2 متوقف شد تا طی 3 روز، 4 امتیاز حساس را از دست داده باشد.

نکته مشهود در دو بازی اخیر رئال، غیبت کاملا محسوس کاسیمیرو در خط میانی رئال است. هافبک دفاعی ارزشمند رئال که در ایجاد تعادل در سبک بازی کهکشانی ها نقشی غیر قابل انکار دارد، به دلیل مصدومیت در بازی مقابل اسپانیول، یک تا دو ماه از میادین به دور خواهد ماند و در همین دو بازی غیبت او به شدت به چشم آمده است.

آمار نشان می دهد که رئال در غیاب کاسیمیرو، در 27 درصد بازی های خود موفق به پیروزی نشده و با تساوی مقابل لاس پالماس، ثابت شد که رئالی ها در اینکه برای او جانشینی در نقل و انتقالات تابستانی خریداری نکردند، مرتکب اشتباهی بزرگ شده اند.

در بازی دیشب کروس یک بار دیگر نشان داد که در پست هافبک دفاعی کارآیی کاسیمیرو را ندارد و مشخص نیست رئال در بازی بعدی برابر دورتموند چگونه می خواهد غیبت ستاره برزیلی خود را جبران کند.

تگ ها


لالیگا فوتبال