جشنواره گل شاگردان سیمئونه در دربی بارسلون

شاگردان سیمئونه با یک پیروزی قاطع و پنج گل میزبان خود را شکست دادند تا ضمن تثبیت رتبه سوم، با روحیه ای عالی به استقبال از دربی مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بروند ......

شاگردان سیمئونه با یک پیروزی قاطع و پنج گل میزبان خود را شکست دادند تا ضمن تثبیت رتبه سوم، با روحیه ای عالی به استقبال از دربی مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بروند.

تیم های لاس پالماس و اتلتیکو مادرید دیشب از ساعت 21 در چارچوب هفته سی و پنجم لالیگا در ورزشگاه گرن کاناریا به مصاف یکدیگر رفتند. دیداری که در پایان با پیروزی پرگل میهمان خاتمه یافت.

بازی را اتلتیکو فوق العاده آغاز کرد و پس از چند حمله نهایتا خیلی زود توسط گامیرو به گل رسید. پس از این گل بازی تا حدودی افت کرد و بیشتر در میانه زمین جریان داشت که اتلتیکو در فاصله دو دقیقه توسط سائول و گامیرو به دومین و سومین گل نیز دست پیدا کرد. با خوردن سه گل در کمتر از بیست دقیقه، روحیه پایین لاس پالماس کمتر از گذشته هم شد و این را میشد در سبک بازی این تیم مشاهده کرد. گرچه میزبان به خصوص توسط بواتنگ و خسه خطرهایی روی دروازه اوبلاک ایجاد کرد اما به اندازه ای خطرناک نبود که بتوان به کاهش اختلاف امیدوار بود. نهایتا هم اتلتیکو با کنترل کردن بازی نیمه اول را با همان سه گل برتری به رختکن رفت.

نیمه دوم هم با برتری اتلتیکو شروع شد. این تیم همان دقایق ابتدای روی پاس رو به جلوی گریزمان و توسط گامیرو تیرک عمودی را به لرزه درآورد. اتلتیکو مادرید کاملا راحت و مسلط به بازی نشان می داد و پاس کاری های روانی در طول بازی به اجرا گذاشت. خط دفاعی این تیم نیز کم اشتباه ظاهر شد. با رسیدن به دقیقه 60 سیمئونه گامیرو را تعویض کرد تا برای بازی با رئال مادرید استراحت کند. دقیقه 65 کار برای میزبان دشوارتر هم شد. بواتنگ که در نیمه اول اخطار گرفته بود در برخورد با خیمنز نیز مقصر شناخته شد و با دریافت دومین کارت، اخراج شد. گرچه آسیبی به مدافع اتلتیکو نرسید. او بلافاصله تعویض شد. گریزمان هم بیرون رفت. بازی منفعلانه دو تیم مشهود بود که توماس گل چهارم را هم وارد دروازه لاس پالماس کرد. بازی ضعیف میزبان باعث سنگین تر شدن شکست هم شد. تورس گل پنجم را هم زد. در دقایق پایانی هم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان نتیجه 5-0 به پایان رسید.

شرح گل ها

گل اول اتلتیکو مادرید (کوین گامیرو، دقیقه 2): روی پاس رو به جلوی عالی از سائول بود که گامیرو روی فرصت طلبی بالایش دروازه را به زیبایی باز کرد.

گل دوم اتلتیکو مادرید (سائول نیگز، دقیقه 17)کرنر ارسالی از سمت راست کوکه را سائول با ضربه سری دیدنی به کنج بالای دروازه هدایت کرد تا اختلاف دو برابر شود.

گل سوم اتلتیکو مادرید (کوین گامیرو، دقیقه 18): بازی پس از گل دوم هنوز آغاز نشده بود که بازیکنان میهمان با وارد کردن فشار روی حریف توپگیری کردند. توپ در میانه های میدان به گایتان رسید و او هم با پاس عمقی دقیقی توپ را به گامیرو رساند تا با ضربه خوب این مهاجم، اختلاف خیلی زود به سه گل برسد.

گل چهارم اتلتیکو مادرید (توماس پارتی، دقیقه 72): همکاری دو بازیکن تعویضی این گل زیبا را به همراه داشت. یک و دوی توماس با کوریا نهایتا با پاس رو به عقل کوریا همراه شد تا توماس به شوتی دقیقه گل چهارم تیمش را بزند.

گل پنجم اتلتیکو مادرید (تورس، دقیقه 90):روی یک ضدحمله با محوریت توماس بود که فیلیپه لوئيس با یک سانتر رو به جلو تورس را مقابل دروازه خالی قرار داد و او هم کار را تمام کرد.

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال