جشن ترابی و محمدی در ورزشگاه جام جهانی خراب شد

العربی در حضور دو بازیکن ایرانی خود برابر السد شکست خورد و نتوانست به قهرمانی در امیرکاپ برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دیدار نهایی فصل ۲۱-۲۰۲۰ جام امیر قطر، تیم‌های العربی و السد از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه جام جهانی الریان که برای نخستین بار از یک مسابقه میزبانی می‌کرد، به مصاف هم رفتند.

العربی که در حضور دوباره و همزمان مهرداد محمدی و مهدی ترابی امیدوار به کسب پیروزی در این مسابقه بود، در همان شروع بازی غافلگیر شد و دروازه خود را باز شده دید.

نفوذ تند و تیز حسن الهیدوس از سمت راست محوطه جریمه و پاس در عرض او به دهانه دروازه العربی موقعیت خطرناکی برای السد به وجود آورد که توپ در یک رفت و برگشت به گیلهرمه رسید تا شوت محکم زمینی او بعد از برخورد به پای بغداد بونجاح تبدیل به گل در دقیقه ۳ شود.

العربی که نمی‌خواست در این مسابقه بازنده باشد و به دنبال کسب جام بود، حملاتی روی دروازه شاگردان ژاوی ایجاد کرد که این موقعیت‌ها روی یک شروع مجدد از ستاره سابق پرسپولیس به گل ختم شد.

شادیِ گل ترابی پس از باز شدن دروازه السد در پایان مسابقه تکرار نشد

مهدی ترابی در دقیقه ۲۳ ارسال کوتاهی از روی کرنر سمت چپ زمین انجام داد که ضربه سر سباستین سوریا به تیرک عمودی دروازه السد اصابت کرد و به ایوب عزی رسید، اما شوت روی پای او پس از برخورد به پای مهرداد محمدی و دفع مدافع حریف به پای گونارسون خورد تا گل تساوی العربی به ثمر برسد.

السد که گل اول را به‌صورت اتفاقی زده بود، دومین بار هم در دقیقه ۴۴ به همین شکل دروازه یاران ترابی و محمدی را باز کرد و اجازه نداد نیمه نخست با تساوی یک بر یک پایان پیدا کند.

دبل بونجاح جلوی چشم مهرداد محمدی؛ او دو گل با جایگیری مناسب در محوطه جریمه العربی زد و تیمش را قهرمان جام امیر کرد

در لحظات پایانی نیمه اول پاس در عرض اکرم عفیف و شوت پشت محوطه گیلهرمه درست مثل گل اول در میانه راه به پای بغداد بونجاح خورد و تبدیل به گل شد تا السد دوباره از العربی پیش بیفتد.

در نیمه دوم تلاش یاران محمدی و ترابی برای زدن گل تساوی ثمری نداشت تا شاگردان ژاوی به برتری ۲ بر یک در افتتاحیه ورزشگاه جام جهانی الریان دست پیدا کنند و به قهرمانی در امیرکاپ قطر برسند.

السد امسال چشم به کسب سه گانه دارد و امشب قهرمانی در امیرکاپ را در ورزشگاه جام جهانی الریان جشن گرفت

تگ ها


مهرداد محمدی العربی مهدی ترابی السد قطر فوتبال