جشن تولد بگوویچ در آستانه دیدار با استقلال

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اولین جلسه تمرینی خود را پیش از دیدار برابر استقلال در هفته ششم لیگ برتر زیر نظر وینگو بگوویچ برگزار کرد...

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اولین جلسه تمرینی خود را پیش از دیدار برابر استقلال در هفته ششم لیگ برتر زیر نظر وینگو بگوویچ برگزار کرد

به گزارش مدال، تیم ‌فوتبال گل گهر که اردوی خودش را برای بازی با استقلال در تهران برگزار کرده، عصر امروز اولین جلسه تمرینی را پیش از بازی روز جمعه در پایتخت پشت سر گذاشت.

بازیکنان گل‌گهر در تمرین ‌امروز عصر، دستورات تیمی را زیر نظر بگوویچ و مجتبی جباری انجام دادند و به مرور برنامه‌های کادرفنی به خصوص در فاز هجومی پرداختند.
در پایان ‌تمرین امروز جشنی به مناسبت تولد سرمربی تیم برگزار شد و بازیکنان تولد وینگوبگوویچ را تبریک گفتند و شوخی‌های ‌بازیکنان با وینگو نشان دهنده صمیمیت موجود بین آن‌ها و سرمربی تیم بود.
تیم‌فوتبال گل‌گهر سیرجان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر، عصر جمعه در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگر مهمان استقلال تهران‌ خواهد بود.
پیمان رنجبری و حسام پورآشنا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان در این بازی‌ نیستند. همچنین یوسف‌وکیا که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده، امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد و در بازی مقابل استقلال غایب است.
ضمن اینکه مهرداد عبدی، بازیکن باتجربه گل‌گهر نیز پس از رهایی از مصدومیت به مرز آمادگی رسیده، او در تمرین امروز به همراه سایر نفرات‌ تیم برنامه‌های تمرینی را پشت سر گذاشت و بنابر صلاحدید کادرفنی ‌می‌تواند مقابل استقلال به میدان‌برود.

بیشتر بخوانید:

کاستا در آستانه پیوستن به الریان قطر

تگ ها


وینگو بگوویچ گل گهر سیرجان استقلال آندره آ استراماچونی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال