جشن تولد جالب ستاره یووه به سبک کرونایی+ عکس

سامی خدیرا، ستاره آلمانی یوونتوس، در صفحه توئیتر خود عکس جالبی را در رابطه به شکل برگزاری جشن تولدش در دوران قرنطینه منتشر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویروس کرونا بیش از هر جای دیگری در قاره اروپا، کشور ایتالیا را تحت تاثیر خود قرار داده است. ایتالیا آمار فاجعه باری را به لحاظ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ثبت رسانده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به همین خاطر از دست می‌دهند.

ویروس کرونا اما علاوه بر مردم عادی ایتالیا، فوتبالیست های شاغل در رقابت های سری آ را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. دانیله روگانی، بلیز متویدی و پائولو دیبالا سه بازیکن یوونتوس بودند که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده بود.

شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا باعث شد که ستاره‌های فوتبال در این کشور مجبور به خانه نشینی شوند. در همین رابطه ستاره آلمانی یوونتوس یعنی سامی خدیرا که به دلیل قرنطینه بودن نتوانست تولد خود را به شکل جمعی و با دوستانش جشن بگیرد، عکس جالب توجهی را در صفحه توییتر خود منتشر کرد؛ تصویری در یک قاب اما با حالت ها و ژست های مختلف از ستاره آلمانی که به نوعی نشان می‌دهد او تولدش را به شکل انفرادی و با خودش جشن گرفته است.

بیشتر بخوانید:
موج دوم کاهش دستمزدها در بارسا!
رونالدو در آستانه ثروت یک میلیارد دلاری!
روزی که ژابی، جرارد را تا مرز انفجار برد 

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان یوونتوس سامی خدیرا یوونتوس