جشن دیوانه‌وار کریم و دوستان در آتن(عکس)

با وجود پیروزی ۲-۱ آ اک مقابل ولفسبورگ در استادیوم بدون تماشاچی، هواداران این تیم بیرون از ورزشگاه حضور داشتند تا پیروزی را با بازیکنان محبوب‌شان جشن بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، آ اک آتن تیم یونانی که کریم انصاری فرد ستاره ایرانی را در ترکیب خود دارد دیشب در ورزشگاه خانگی خود ورزشگاه المپیک آتن در پلی آف لیگ اروپا به مصاف ولفسبورگ آلمان رفت تا برای صعود به مرحله گروهی رقابتها تلاش کند.

هم تیمی های کریم انصاری فرد که ابتدا با یک گل از حریف آلمانی عقب افتادند در نیمه دوم توسط آندره سیموئس بازی را به تساوی کشاندند. درحالیکه نفس هواداران آ ا ک در سینه حبس شده بود کریم انصاری فرد در دقیقه ۹۰+۴ گلی تاریخی به این تیم زد تا در آخرین ثانیه بازی صعود یونانی‌ها به مرحله گروهی را تضمین کند.

شادی آ اک بلافاصله بعد از گل پیروزی بخش کریم انصاری فرد

درحالیکه بازیکنان آ اک در استادیوم خانگی‌شان دور کریم حلقه زده و صعودشان با گل بی نظیر او را جشن گرفته بودند به دلیل شرایط بغرنج کرونا در یونان هواداری در ورزشگاه حاضر نبود. اما هواداران آ ا ک تیم شان را حتی در این شرایط تنها نگذاشته و با جمع شدن در مقابل ورزشگاه المپیک آتن جشن و شادی صعود را آغاز کردند.

کریم انصاری فرد در میان بازیکان آ ا ک در حال ابراز احساسات به هواداران در بیرون از استادیوم

زمانی که بازیکنان آ ا ک در حال ترک ورزشگاه بودند هواداران یونانی از این فرصت استفاده کرده و با وجود شرایط کرونایی بازیکنان را در آغوش کشیده و به جشن و پایکوبی پرداختند.

ستایش رسانه های یونانی از سوپر گل کریم

استادیوم المپیک آتن که پیروزی آ ا ک و جشن و شادی هواداران در اطراف آن اتفاق افتاد بزرگترین و مشهورترین استادیوم فوتبال یونان است. این استادیوم سابقه میزبانی فینال چمپیونزلیگ را داشته و در سال ۱۹۹۴ میزبان دیدار آث میلان و بارسلونا بوده. استادیومی که در سال ۱۹۷۹ ساخته شده‌، ۷۰هزار نفر ظرفیت دارد و در سال ۲۰۰۴ بازسازی شده است.

تگ ها


آ ا ک آتن کریم انصاری‌فرد یونان