جشن قهرمانی اینتر، با حضور هزار هوادار

رییس سازمان لیگ ایتالیا اعلام کرد که برای برگزاری جشن قهرمانی اینتر، درخواست حضور هزار هوادار را داده اند....

به گزارش "ورزش سه"، هفته پایانی رقابت های سری آ ایتالیا، روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد که تیم های میلان، یوونتوس و ناپولی به دنبال کسب دو سهمیه باقی مانده ایتالیا در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هستند و اینتر با خیال راحت در پی برگزاری جشن قهرمانی است.


آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری که موفق شد پس از ۱۱ سال اینتر را به مقام قهرمانی سری آ برساند، عصر یکشنبه فارغ از تمامی حواشی، حساسیت و جنجال های هفته پایانی لیگ ایتالیا، جشن قهرمانی تیمش را در استادیوم جوزپه مه آتزا برگزار می کند.


اینتری ها موفق شدند به سلطه ۹ ساله یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان دهند، بسیار بدشانس بودند که در سال منتج به قهرمانی تیمشان، اجازه حضور در استادیوم ها را نداشتند و به دلیل قوانین اپیدمی کرونا، تنها از پای تلویزیون نظاره گر قهرمانی تیمشان بودند.


با این وجود، هزار اینتری از میان میلیون ها هوادار نراتزوری در ایتالیا، این شانس را دارند تا در جوزپه مه آتزا شاهد بالای سر بردن جام قهرمانی باشند. دال پینورییس سازمان لیگ در آستانه برگزاری هفته پایانی سری آ گفت: درخواست حضور ۱۰۰۰ هوادار در ورزشگاه برای بازی اینتر و مقابل اودینزه و مراسم تحویل جام را به مراجع ذی‌ربط داده ایم.


بدین ترتیب جشن قهرمانی اینتر پس از ۱۱ سال، در استادیوم خالی برگزار نمی شود و هزار نفر از هواداران این تیم می توانند با حضور در استادیوم جوزپه مه آتزا، بالای سر بردن جام قهرمانی توسط سمیر هندانوویچ را از نزدیک تماشا کنند.

تگ ها


اینتر میلان