جشن قهرمانی چلسی با کفش توخل (عکس)

بازیکنان چلسی شب گذشته و پس از پیرزی برابر سیتی و قهرمانی در چمپیونزلیگ به جشن و پایکوبی در رختکن پرداختند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی برای دومین بار در تاریخ این باشگاه با شکست ۱-۰ سیتی جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر برد. شاگردان توماس توخل توانستند با نمایشی قهرمانانه برابر پپ گواردیولا وشاگردانش در ورزشگاه دراگائو در پورتو پرتغال جشن قهرمانی را برپا کنند تا فصل پر فراز و نشیب خود را با بزرگترین جایزه ممکن در سطح باشگاهی به پایان برسانند.

کای هاورتز، مهاجم ۲۱ ساله آلمانی چلسی، روی پاس دقیق میسون مونت توانست تک گل این دیدار را در دقیقه ۴۲ به ثمر برساند و در ادامه بازی نیز قهرمانان لیگ برتر هر چه تلاش کردند نتوانستند دروازه آبی ها را باز کنند.

آبی ها برای برپایی جشن قهرمانی در رختکن حتی یک ثانیه را نیز تلف نکردند و صحنه هایی زیبا و گاهی خنده‌دار اما بدون شک به یاد ماندنی را رقم زدند.

الیویه ژیرو و تامی آبراهام  به پایکوبی با یکدیگر مشغول بودند و زوما بو ویلی کابایرو نیز تبحر خود در حرکات موزون را به رخ یکدیگر می کشیدند!

نقطه اوج جشن رختکن چلسی اما وقتی بود که توماس توخل با شادی زاید الوصفی وارد رختکن شد و همه چیز شوری دو چندان گرفت.

سرمربی آلمانی بازیکنانش را در آغوش گرفت و سپس با تشکیل دادن حلقه ای همگی دسته جمعه به خوشحالی پرداختند. د راین میان توخل کفش های خود را از پا در آورد و بازیکنان چلسی نیز با بالا گرفتن کفش ها به ادامه شادی پرداختند.

توخل در مصاحبه خود گفت که او در اصل این کفش ها را به دلایل خرافی و برای پیدا کردن شانس پیروزی پوشیده بود. به همین دلیل بود که سرمربی آلمانی کفش های خود را در جشن پیروزی از پا در آورد و بازیکنان چلسی نیز آن کفش ها را بالا گرفتند!

بیشتر بخوانید:

چلسی آسمان استمفوردبریج را نورباران کرد (عکس)

خلاصه بازی منچسترسیتی 0 - چلسی 1/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان توماس توخل UEFA Champions League فوتبال