جشن پیراهن و دردسرهای تمام نشدنی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در شرایطی موظف به برگزاری جشن پیراهن با توجه به قرارداد منعقد شده با اسپانسر خود است که سرمربی این تیم به شدت مخالف خروج بازیکنان از اردوی این تیم پیش از بازی با پارس جنوبی است....

به گزارش مدال، پس از انتشار شایعاتی مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم پرسپولیس در نهایت امروز اعلام شد که این مراسم برگزار نمی‌شود و بازیکنان پرسپولیس بدون مراسم رونمایی از لباس‌های جدید خود در لیگ نوزدهم به میدان می‌روند.

این در حالی است که شرکت آل‌اشپورت به عنوان اسپانسر البسه این باشگاه در قرارداد خود با پرسپولیس آورده که باید مراسم رونمایی برگزار شود و به همین خاطر مسئولان این شرکت خواهان برگزاری این مراسم هستند و تلاش می‌کنند تا این مراسم تا قبل از اولین بازی پرسپولیس در لیگ برتر که روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود برگزار گردد.

قرار است امشب جلسه‌ای با حضور نمایندگان آل‌اشپورت، گابریل کالدرون سرمربی و محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس و همچنین سفرای آرژانتین و اسپانیا در همین رابطه برگزار شود و تصمیم‌گیری نهایی برای برگزاری یا عدم برگزاری مراسم رونمایی از لباس پرسپولیس اتخاذ گردد. این در حالی است که کالدرون پیش از این اعلام کرده بود که به دلیل اینکه تیمش روز پنج‌شنبه بازی دارد راضی به خروج آنها از اردو برای حضور در این مراسم نیست و باید دید در نهایت چه اتفاقی برای سرنوشت پیراهن جدید پرسپولیس رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط:
تکذیب خداحافظی عرب و منتفی‌شدن سورپرایز پرسپولیسی‌ها در برج میلاد

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس جشن پیراهن اسپانسر پرسپولیس لباس پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال