جعفری: توقع نداشتید که سپاهان را ببریم؟

هافبک نفت مسجدسلیمان معتقد است یک امتیاز مقابل سپاهان برای این تیم ارزشمند است....

به گزارش "ورزش سه"، سجاد جعفری با اشاره به تساوی نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان اظهار کرد: کاملا با برنامه وارد بازی شده بودیم و می‌دانستیم سپاهان در خانه بی‌محابا حمله می‌کند و می‌خواهد به گل زودهنگام برسد، اما انسجام تیمی خودمان را از همان ابتدا حفظ کردیم و نگذاشتیم آنها به خواسته خودشان دست پیدا کنند.

او به تاثیر تغییرات کادر فنی نفت مسجدسلیمان قبل از دیدار با سپاهان اشاره کرد و افزود: آقای فکری با شرایط نفت کاملا آشناست و بالا و پایین این تیم را دیده است. با صحبت‌هایی که ایشان و کادر فنی تیم انجام دادند، با آرامش ذهنی بیشتری وارد بازی با سپاهان شدیم و به نظرم یک نمایش تیمی عالی داشتیم.

هافبک نفت مسجدسلیمان درباره اینکه موقعیت‌های گلزنی کمی در این دیدار داشتند، گفت: توقع نداشتید که سپاهان را ببریم؟ ما چهار، پنج موقعیت خوب ایجاد کردیم که این کار در زمین سپاهان و تیمی که هفت بازی برنده شده، اتفاق بزرگی است؛ آن هم برای نفت مسجدسلیمان که شرایط بحرانی را در هفته‌های گذشته داشت.

جعفری در خصوص شرایط جدولی نفت مسجدسلیمان ابراز کرد: به هیچ عنوان ما را جزو گزینه‌های سقوط حساب نکنید. نمایشی که ما در این فصل و امروز مقابل سپاهان داشتیم، نشان داد که خیلی پایین‌تر از جایگاه واقعی خودمان هستیم و می‌توانیم در بازی‌های آینده بهتر هم کار کنیم و به نیمه بالای جدول برسیم.

تگ ها


سجاد جعفری نفت مسجد سلیمان