جعفری: خودمان را از انتهای جدول جدا کردیم

نفت مسجد سلیمان در سه بازی اخیر &#۱۶۰;نتایج خوبی کسب کرده و موفق شده خودش را تا رتبه دهمی در جدول بالا بکشد....

به گزارش "ورزش سه"، سجاد جعفری بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفتگویی با خبرنگار ما در مورد پیروزی یک بر صفر ماشین سازی در خانه گفت: شاید بعضی فکر می کردند، چون ما با تیم قعر جدول بازی داریم بازی آسانی است، ولی چون تیم ماشین سازی چیزی برای از دست دادن ندارد، می‌دانستیم که بازی سختی داریم. نتیجه در گرو همین مسئله بود. موفق شدیم در دقیقه ۹۰ گل بزنیم و بازی را ببریم. خدا را شکر می‌کنیم این برد به موقع نصیب ما شد و اوضاع‌مان در جدول را کمی بهتر کرد. حالا در ادامه  می توانیم به رده‌های بالای جدول هم صعود کنیم.


او در مورد صحبت‌های سرمربی ماشین سازی مبنی بر این که داور مسابقه باید دو پنالتی به نفع آنها می گرفت، نظرش را اینگونه بیان کرد: نه فکر نمی کنم اینطور باشد. البته یک جنجال پیش آمد که توپ به سر محمد بلبلی خورد ولی بازیکنان ماشین سازی گفتند که توپ به دستش خورده و فکر نمی‌کنم پنالتی بوده باشد. اتفاقاً داور ۵۰_۵۰ ها را بیشتر به سود ماشین‌سازی می‌گرفت تا نفت مسجدسلیمان. ما همیشه این مشکلات را داریم؛ حتی چند هفته از داوری ضرر دیدیم و هر چه حرف می زنیم انگار نه انگار!


هافبک نفت مسجد سلیمان در مورد این موضوع که با توجه به رتبه دهمی آیا این تیم می تواند با رتبه تک رقمی فصل را خاتمه دهد، عنوان کرد: ما بازی به بازی جلو می رویم و آقای فکری هم به این نکته اشاره داشت؛ چون بعد از نتایج ضعیفی که داشتیم، در سه بازی اخیر نتیجه گرفتیم. با این پیروزی برابر ماشین سازی توانستیم خودمان را از انتهای جدول جدا کنیم. ضمن اینکه نسبت به تیم های بالا سرمان یک بازی کمتر داریم و اگر بتوانیم در بازی عقب افتاده نتیجه خوبی بگیریم، می توانیم تا رتبه هفتم، هشتم بالا بیاییم. هدف ما این است که شرایط مان را بهبود ببخشیم و به بالای جدول برسیم.


هافبک نفت مسجد سلیمان در مورد شرایط خود نیز صحبت کرد و افزود: در دو بازی ابتدایی فصل مصدوم بودم و در سایر بازی‌ها حضور داشتم. خداراشکر امسال شرایطم در مسجدسلیمان خوب بود. نیم فصل پیشنهاداتی داشتم. به خاطر مشکلاتی که از نظر مسافت دارم، قصد داشتم جدا شوم و جایی بروم که به اردبیل نزدیک تر باشد ولی نشد و ماندگار شدم . حالا هم به همراه سایر بچه ها تمام تلاشمان را می‌کنیم که همانند نیم فصل اول بدرخشیم. در مورد عملکرد خودم باید بگویم چند هفته ای که بازی کردم خدا را شکر راضی بودم و باید ببینیم چه پیش می آید؛ ولی باید سعی کنم بازی به بازی عملکردم را بهتر کنم.


جعفری در پایان در مورد حضور هواداران در تپه‌های اطراف استادیوم افزود: تپه معروف مسجد سلیمان را همه فوتبال دوستان ایرانی می‌شناسند. هواداران ما در سرما، گرما و موقع بارندگی همیشه حضور داشتند و زمانی که می توانستند به ورزشگاه بیایند ما را حمایت می کردند و الان هم که از این قضیه محروم هستند به بالای تپه می روند و تشویق می کنند. مدیون تک تک هواداران هستیم و به خاطر آنهاست که تلاش می‌کنیم، چون واقعا شرایط در مسجدسلیمان از نظر مدیریتی و مالی زیاد جالب نیست.

تگ ها


سجاد جعفری نفت مسجد سلیمان