جعفری: ذوب آهن با این سرمربی موفق می‌شود

سجاد جعفری می‌گوید نامش به اشتباه در ترکیب تیم ذوب آهن گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ذوب آهن در حالی در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف نساجی رفت که پیش از این بازی نام سجاد جعفری در ترکیب تیم مهدی تارتار دیده می‌شد اما در نهایت این بازیکن نه تنها بعنوان بازیکن فیکس که حتی بعنوان بازیکن تعویضی هم در بازی برابر نساجی بازی نکرد. جعفری در خصوص دلیل این اتفاق به خبرنگار ما گفت: بصورت اشتباه اسم من در ترکیب قرار گرفت و همین مساله باعث شد که نتوانم بازی کنم. به جای سجاد دانایی سجاد جعفری زده بودند و بعد که می‌خواستند لیست را درست کنند از سازمان لیگ اعلام کردند که اگر از لیست خارج کنیم نمی‌تواند بازی کند و برای همین نتوانستم بعنوان بازیکن تعویضی هم وارد زمین شوم.

جعفری در خصوص عملکرد ذوب آهن در این بازی که در نهایت با نتیجه ۱-۰ به سود نساجی به پایان رسید، عنوان کرد: بازی خوبی بود و بچه ها در نیمه اول خیلی خوب بازی کردند و حتی چند موقعیت گل هم داشتیم و میلاد جهانی هم تک به تک شد که متاسفانه نتوانست توپ را گل کند و اگر آن توپ گل می‌شد روند بازی کلا تغییر می‌کرد. تیم حریف روی تک موقعیت و روی یک ضربه کرنر گل زدند و بعد از آن هم طبیعتا در فوتبال ایران وقتی یک تیم جلو می‌افتد دفاعی بازی می‌کند و بعد از آن تلاش کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. حتی مربی نساجی هم اذعان داشت که ذوب آهن خیلی خوب بازی کرد اما فوتبال است و پیش می‌آید و ما دو هفته بردیم و این هفته نتیجه نگرفتیم. انشاالله دوباره بتوانیم روند رو به رشدمان را ادامه بدهیم و هواداران ذوب آهن را راضی کنیم.

جعفری که فصل گذشته در نفت مسجدسلیمان حضور داشت ضمن ابراز رضایت از حضور در ذوب آهن بیان کرد: خدا را شکر وضعیت خوبی در ذوب آهن دارم و بیشتر بازی های دور رفت بازی کردم. حاج مهدی [تارتار] شناخت خوبی از من دارند و هم من می‌دانم ایشان چه می‌خواهند و ایشان هم اعتماد کامل به من دارند. شرایط خوب است و فقط کمی نتایج بد گرفته بودیم که دو برد متوالی شرایط را بهتر کرده و انشاالله در ادامه راه بتوانیم بهتر کار کنیم و ذوب آهن را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

هافبک ذوب آهن در واکنش به اتهام هایی که به مهدی تارتار وارد شده بود، گفت: بعضی از هواداران یا هوادارنما های استقلالی شیطنت می‌کنند؛ چون ایشان پرسپولیسی هستند و در پرسپولیس بازی کرده‌اند طبیعی است که وقتی مقابل پرسپولیس بازی می‌کند هواداران استقلال خیلی روی ایشان زوم می‌کنند و اصلا شائبه هایی که پرسپولیس راه می‌دهد صحت ندارد. من با ایشان در مسجدسلیمان هم بودم در آزادی پرسپولیس را بردیم. این بازی هم تقصیر آقای تارتار نبود و وقتی جریان بازی طوری است که پرسپولیس اصلا موقعیت ندارد و یک توپ به آن صورت وارد دروازه می‌شود از دست مربی خارج است. آقای تارتار انسان شریف و درست‌کاری هستند و از اتهام هایی که در این چند هفته مطرح شد مبرا هستند. مشکلاتی دست به دست هم دادند که ما نتایج بدی کسب کنیم اما در ادامه همه چیز خوب شد.

بازیکن ذوب آهن درباره بازی هفته آینده این تیم مقابل گل گهر هم عنوان کرد: گل گهر تیم واقعا خوبی است و هفت امتیازی که از این تیم کسر شد باعث شد که الان در رتبه هفتم جدول قرار بگیرد وگرنه الان در رتبه دوم یا سوم بودند و امیرخان هم در فوتبال ایران شناخته شده هستند و مربی صاحب سبکی هستند و بازیکنان خوبی هم دارند. بازی سختی است ولی ما هم تیم دست و پا بسته ای نیستیم. همانطور که سپاهان را شکست دادیم و مقابل تیم های مطرح خوب بازی کردیم، انشاالله در این بازی هم بتوانیم خوب بازی کنیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. انشاالله با برد ما همراه باشد.

جعفری با بر اینکه حضور یا عدم حضورش در ترکیب اصلی تیم اهمیتی برایش ندارد، ادامه داد: اینکه در بازی با ذوب آهن در ترکیب باشم یا نه مشخص نیست اما من آماده هستم چه از ابتدا در زمین باشم و چه بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شوم مطیع کادرفنی هستم و سعی می‌کنم چه در ۹۰ دقیقه و چه ۱۰ دقیقه مثمرثمر باشم. مهم برد تیم و نتیجه گیری است.

او در پایان با بیان این جمله که ذوب آهن در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهد داشت، بیان کرد: هدف گذاری ما نیمه بالای جدول است و فکر می‌کنم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنم. اتفاقاتی افتاد که بازگو کردن آن درست نیست و نتایج خوبی رقم نخورد ولی ما تیم خوبی داریم و حاج مهدی هم می‌دانند که بازیکنان خوب و با کیفیتی در تیم حضور دارند و انشاالله در نیم فصل هم چند یار هم به ذوب آهن اضافه می‌شود و در نیم فصل دوم خیلی بهتر از نیم فصل اول نتیجه خواهیم گرفت.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان سجاد جعفری فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال