جعفر کاشانی: با برانکو به موفقیت ها ادامه می دهیم

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به جام های پیشروی پرسپولیس گفت: با وجود مشکلاتی که داشتیم هواداران خاص به ما کمک کردند تا در مسیر موفقیت باقی بمانیم ......

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به جام های پیش‌روی پرسپولیس گفت: با وجود مشکلاتی که داشتیم هواداران خاص به ما کمک کردند تا در مسیر موفقیت باقی بمانیم.

به گزارش مدال جعفر کاشانی ، در خصوص بحث خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس، نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین ادامه همکاری این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ صحبت کرد.

باید حرفه ای باشگاه‌داری کنیم
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا گفت: انسجام کامل بین اعضای مختلف باشگاه از بازیکن گرفته تا مدیریت کمک فراوانی کرد تا به این جایگاه برسیم. در سخت ترین سال ممکن از لحاظ داشتن بازیکن توانستیم اتحاد تیمی را با کمک تمام اعضا ایجاد کنیم تا به این مهم برسیم. برای اینکه بتوانیم این روند را حفظ کنیم همان حرفی که چهل سال است می زنیم را بازهم تکرار می کنم. باید باشگاه‌داری بطور حرفه ای انجام شود.

پرسپولیس باید خصوصی شود
کاشانی درباره بحث خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران اظهار داشت: خیلی ها می گویند من فقط یکسری جمله‌ها را درباره شیوه صحیح باشگاهداری تکرار می کنم. حقیقت همین است که می گویم. برای انسجام مداوم در باشگاهداری باید خصوصی سازی صورت بگیرد. نگرشم را در این‌باره تغییر نمی دهم. چون سعادت بسیاری از شرکت های تجاری را در خصوصی سازی تمام و کمال آنها می بینم. پرسپولیس هم باید خصوصی شود.

هواداران خاص در بحران‌ها کمک کردند
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه افزود: تمام تیم ها با چنین مشکلاتی تا حدودی دست و پنجه نرم می کنند. اما تلاش کردیم انسجام خودمان را حفظ کنیم تا با برنامه ریزی به اهداف کوتاه مدت و بلندمدت مالی خود برسیم. در مسیر خصوصی سازی که به شما گفتم باید تاکید کنم با بحران هایی روبرو شدیم که سرمایه های اصلی باشگاه که هواداران هستند به کمک آمدند. باید از هواداران خاص پرسپولیس که نخواستند اسمی از آنها برده شود اما با این حال کمک کردند تا از برخی بحران ها خارج شویم صمیمانه تشکر می کنم. آنها کمک کردند تا در مسیر موفقیت باقی بمانیم و مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کنیم.

قهرمانی مقطعی نمی خواهیم
وی درباره اهداف پرسپولیس برای ادامه بازی های لیگ برتر یادآور شد: باید زیرساخت ها را درست کنیم. مسائل فنی به کادرفنی مربوط است و ما باید تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم چون قهرمانی مقطعی نمی خواهیم.

با برانکو به ادامه موفقیت ها فکر می کنیم
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره ادامه همکاری این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ با توجه به مشکلات ارزی تصریح کرد: انشاءالله که این اتفاق بیافتد. می خواهیم موفقیت هایمان را با او ادامه دهیم. از عملکرد فنی او کاملا راضی هستیم و شخصیت باوقار و جاافتاده ای که دارد می تواند به فوتبال ایران و حتی اجتماع کمک کند. روند فعلی هم برایمان مهم است. کادرفنی باید نظارت هرچه دقیق تر روی تیم‌های پایه داشته باشد تا کارخانه بازیکن سازی پرسپولیس را راه بیاندازیم.

فاصله بین آرزو تا موفقیت تیم ملی زیاد است
پیشکسوت فوتبال ایران در پایان درباره احتمال موفقیت تیم ملی با کارلوس کی روش در جام ملت های اسیا خاطرنشان کرد: فاصله بین آرزو و واقعیت ما بسیار زیاد است. من از صمیم قلب آرزو می کنم قهرمان جهان شویم. آیا می توانیم در واقعیت این اتفاق را عملی کنیم؟ درباره واقعیت فعلی تیم ملی هم بهتر است فعلا نظری ندهم. اما همه چیز مشخص و عیان است.

تگ ها


فوتبال