جلالی: از این همه بدشانسی کلافه ام

سرمربی تیم نساجی معتقد است که تیمش علی رغم بازی های خوب نمی تواند نتیجه بگیرد و این موضوع او را کلافه کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی با نتیجه دو بر یک مغلوب میزبان خود تراکتور شد. صحبت های مجید جلالی در نشست خبری پس از بازی را بخوانید:

از این همه بدشانسی کلافه هستم

معمولا در طول فصل بازی های کمی پیش می آید که با وجود این همه موقعیت، یک تیم شکست بخورد. ولی متاسفانه ما پنج شش بازی است که خوب بازی می کنیم ولی نتیجه نمی گیریم. از این همه بدشانسی من کلافه هستم. بچه ها خیلی بهتر از گذشته بازی می کنند و پیشرفت خوبی کرده اند. 

تراکتور حتی دو موقعیت هم نداشت

ما در زمینه های مختلف هر آنچه که به فکرمان می رسید برای موفقیت تیم به کار بردیم. گردش توپ مان، موقعیت سازی مان، کنترل حریف و همه چیزمان خوب است ولی نمی دانم چرا اینهمه موقعیت را از دست می دهیم. شما نگاه کنید در کل این بازی ما دو گل از تراکتور خوردیم در حالی که تراکتور حتی دو موقعیت هم نداشت؛ در حالی که ما هفت موقعیت گل داشتیم. از این موقعیت های متاسفانه چیزی عایدمان نشد و این خیلی ناراحت کننده است چون موقعیت ما در جدول به گونه ای است که وقت زیادی نداریم و باید امتیازات را بگیریم. 

چند بازی است که خوب بازی می کنیم

امیدواریم که این دوره سخت خیلی زود برای ما تمام شده و به روزهای خوب برسیم. من مطئنم که اگر که ما خوب بازی می کنیم به روزهای خوب می رسیم. چند بازی است که خوب بازی می کنیم اما نمی توانیم ببریم. 

بچه ها به شدت زیر فشار هستند

در طول بازی بچه هایمان صادقانه و فداکارنه می دوند و تلاش می کنند. مقابل تراکتور که یکی از تیم های خوب مملکت است این همه موقعیت درست کردیم. این نشان دهند پیشرفت کار ماست. ولی بچه ها به شدت زیر فشار هستند و به خاطر استرس زیاد این اتفاقات می افتند. ما گل زدیم و همه جوره بازی با ما بود اما یک نفر یک جا وظیفه اش را انجام نمی دهد و گل می خوریم. تیم نگران بازی می کند و اگر به یک برد برسیم و سطح نگرانی هایمان کم شود، بازی های بهتری هم خواهیم کرد.

به ماها به چشم امتحان نگاه نکنند

ما در شرایط سختی هستیم و از کمیته داوران می خواهم که به ماها به چشم امتحان نگاه نکنند. ما نیاز داریم که داوران باتجربه تری بازی هایمان را قضاوت کنند. به هیچ وجه هم نمی‌خواهیم از لیگ اوت شویم. اصلا هم از من توقع نکنید که پنج شش بازی خودم را کنترل کنم. داور باید منصفانه قضاوت کند و من هم از کنار زمین می بینیم و آدم کم تجربه ای نیستم و فشار روی داور را درک می کنم به شرط اینکه منصفانه قضاوت کند.

تگ ها


مجید جلالی نساجی مازندران