جلالی: استقلال تیم محبوب کودکی‌ام است

دفاع چپ تازه وارد استقلال از انگیزه هایش برای بازی در این تیم صحبت می‌کند و بابت اینکه شاگرد فرهاد مجیدی شده خوشحال است....

 به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از کش و قوس های فراوان ابوالفضل جلالی مدافع چپ پیشین سایپا روز گذشته به طور رسمی به جمع آبی پوشان پایتخت پیوست. جلالی بعد از عقد قرارداد با استقلال در این خصوص به خبرنگار ما گفت: خوشحالم که در نهایت بعد از مدتی این اتفاق افتاد. پوشیدن پیراهن استقلال آرزوی هر بازیکنی است و من قدر این پیراهن را می دانم. به این تیم آمده ام که بیشتر از قبل خودم را اثبات کنم و امیدوارم راهی باشد برای پیشرفت بیشتر من و از طرفی دیگر بتوانم به تیمم کمک کنم و همگی شاهد موفقیتش باشیم.


دفاع چپ تازه وارد استقلال در مورد طولانی شدن زمان بستن قراردادش بیان کرد: مدتی درگیر گرفتن رضایتنامه از سایپا بودم و مدیران دو باشگاه در حال مذاکره باهم بودند. بعد هم دو روز پیش به باشگاه استقلال رفتم و همه چیز را نهایی کردم  و فردایش قرارداد بستم و با استقلال تمرین هم کردم.


وی در مورد اینکه در دفاع چپ می تواند جای نادری و میلیچ را پر کند ، توضیح داد: هر دوی آنها بازیکنان بسیار بزرگی بودند و باعث افتخار است که جانشین آنها شوم. درست است که جوان هستم اما تجربه لازم را دارم و سعی می کنم در کنار دیگر بزرگان استقلال و زیر نظر کادر فنی به تجربه هایم اضافه و اگر به من فرصت رسید سمت چپ استقلال را بیمه کنم.


این بازیکن که در زمان علی دایی به بزرگسالان سایپا راه پیدا کر، تاکید کرد: فوتبالم را به نوعی به آقای دایی مدیون هستم و بعد هم که ایشان رفت و آقای ابراهیم صادقی آمد خیلی به من بها داد و چیزهای زیادی در سایپا یاد گرفتم. این افتخار را داشتم که از این تیم حتی به تیم ملی دعوت شوم. به هر حال روزهای خوب و بد زیادی را در سایپا تجربه کردم و متاسفانه امسال شاهد سقوط این تیم بودیم. برای آنها در ادامه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم خیلی زود به لیگ برتر بازگردند.


این بازیکن در مورد عکسی که از او با لباس استقلال در خانه که مختص به چند سال پیش است منتشر شده و نشان از علاقه  قبلی این بازیکن به این تیم دارد اینگونه توضیح داد: من هم همانند هر آدم دیگری که از ابتدا یا به آبی و یا به قرمز تمایل دارد، استقلالی بودم. البته هر پیراهنی را که به تن کردم به آن تعصب داشتم ولی خیلی خوشحالم که به تیم محبوب بچگی‌ام پیوستم و این رویای هر بازیکنی است. امیدوارم که بتوانم جواب محبت هواداران که حضورا و در صفحات مجازی به من لطف داشتند را به بهترین شکل بدهم.


جلالی در پایان افزود: جا دارد  از باشگاه سایپا که رضایتنامه من را صادر کرد  و همچنین مدیریت استقلال که در این مدت پیگیر بود و به خصوص آقای مجیدی بابت اعتمادش به بنده و پیگیری‌هایش تشکر کنم و امیدوارم که فصل خوبی را پشت سر بگذاریم. خیلی خوشحالم که بعد از تیم ملی امید دوباره شاگرد آقا فرهاد شدم.

تگ ها


سیدابوالفضل جلالی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال