جلالی: باید به ویلموتس فرصت بیشتری داد

مجید جلالی در مورد دیدار دوستانه ایران برابر کره‌جنوبی صحبت کرد...

کارشناس فوتبال گفت: ویلموتس کارش را تازه شروع کرده و نیاز به سه چهار بازی دیگر دارد تا در مورد موجودی که دارد جمع بندی کند و بعد به سراغ دیدگاه‌های خودش برود.
به گزارش مدال، مجید جلالی در مورد تساوی یک بر یک ایران مقابل کره جنوبی گفت: آنچه که در تیم ملی با ویلموتس می‌بینیم برای شروعی جدید در تیم ملی خیلی خوب است. در بازی با سوریه برنده شدیم و امروز هم مقابل کره بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. 
وی افزود: ویلموتس کارش را تازه شروع کرده و نیاز به سه چهار بازی دیگر دارد تا در مورد موجودی که دارد جمع بندی کند و بعد به سراغ دیدگاه‌های خودش برود و  سبک بهتری را در تیم ملی ارایه بدهد. در دوره انتقال در تیم ملی هستیم و آنچه می‌بینیم خیلی خوب است.
جلالی در مورد اینکه در فضای مجازی بازی تیم ملی با سبک هجومی ویلموتس مورد تقدیر قرار گرفت گفت: در حال حاضر خیلی زود است که اکنون در این مورد صحبت کنیم او سعی می‌کند که نشانه‌هایی از سلیقه و علایقش در فوتبال را در تیم ملی بروز بدهد با این حال باید گفت که بازیکنان تیم ملی امروز وقتی صاحب توپ می‌شدند با اشتیاق بازی می‌کردند. قطعا تیم ملی در آینده بازی‌های بهتری را به نمایش خواهد گذاشت و نوید روزهای بهتری را می‌دهد.

اخبار مرتبط:

قاسم‌پور: بازیکنان بزرگ تیم ملی باید جایشان را به بازیکنان جوان بدهند

تگ ها


تیم ملی ایران بازی دوستانه ایران کره جنوبی مجید جلالی مارک ویلموتس تیم ملی کره جنوبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال