جلالی: باید ساکت باشیم و از تیم ملی حمایت کنیم

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است در مقطع کنونی فقط باید از تیم ملی حمایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی پیشکسوت فوتبال ایران که در روز مربی در مجمع سالیانه کانون مربیان ایران شرکت کرده بود، در رابطه با شکل برگزاری لیگ ۲۱ام و کیفیت بازی ها اینطور حرف هایش را آغاز کرد: متاسفانه من نتوانسته ام تمام بازی ها را ببینیم و نمی توان در دو هفته در مورد چیزی جمع بندی کرد. نه در مورد تیم های بالای جدول و نه پایین جدول. باید یک مقدار صبر کرد.


از جلالی در رابطه با شرایط تیم ملی پرسیده شد و مصاف بعدی تیم برابر لبنان که او در واکنش به این سوال بیان کرد:   ما واقعا از هر نظر از آنها فاصله داریم. به نظرم اینقدر تیممان آماده و مهیا هست که نگرانی نداشته باشیم.


سوال بعدی از مجید جلالی در رابطه با حواشی پیرامون تیم ملی و زیر سر سوال بردن علم مربیگری اسکوچیچ بود و او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: اصلا این صحبت ها لزومی ندارد. باید اجازه بدهیم تیممان راهش را برود و این صحبت ها اصلا کمک کننده نیست.


جلال سپس در واکنش به این سوال که رفتار بازیکن های حرفه ای ما باید چگونه باشد، توضیح داد: به نظرم هر چه من یا افراد دیگر در مورد این مسائل صحبت کنیم، فقط فضای تیم ملی را متشنج تر می کند. هر چقدر ساکت باشیم و حمایت کنیم، بهتر است.

تگ ها


تیم ملی ایران مجید جلالی نساجی مازندران