جلالی: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پس از بازی این تیم با نفت آبادان حضور یافت....

به گزارش مدال، مجید جلالی بعد از برتری 2 بر یک تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: از حالا من صاحب بازیکنانی هستم که آنها وقتی به آبادان می‌آیند و می‌خواهند با صنعت نفت بازی کنند به مساوی هم راضی نیستند. این چیزی است که ما به آنها احتیاج داشتیم و به بازیکنانی که دارم افتخار می‌کنم.

وی افزود: بازیکنان تیم ما امروز با تمام وجودشان بازی کردند و دیدید چقدر تلاش کردند تا روی اصول تیمی بازی کنند. بازیکنان ما در این بازی فقط برد می‌خواستند چرا که هفته ‌ها بود تیم‌مان خوب بازی می‌کرد و حق‌مان بود که به این سه امتیاز برسد. به تمامی نفرات تیمم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی گل‌گهر در پاسخ به این سوال که چرا تیمش بعد از زدن گل، در سه بازی اخیر گل دریافت کرده است؟ عنوان کرد: خط دفاع ما عالی کار کرد و وقتی  توپی ناغافل به دست بازیکن‌ می‌خورد نباید از خط دفاع ایراد گرفت. دفاع ما به بهترین شکل کار خودش را انجام  داد جز در یک صحنه که اشتباه داشتیم و بازیکن حریف با فراهانی تک به تک شد و او به خوبی توپ را مهار کرد.

جلالی راجع به اینکه آیا صنعت نفت نسبت به نیم فصل اول ضعیف‌تر شده است یا نه؟ گفت:  فکر می‌کنم مشکل این تیم فقط اعتماد به نفس است.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری مجید جلالی نفت آبادان گل گهر فوتبال ایران گل گهر صنعت نفت آبادان صنعت نفت آبادان-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال