Banner

جلالی: تمام روز را در خانه ام کار می کنم

مجید جلالی در روزهایی که تمرینات تمام تیم های فوتبال تعطیل است برای بازیکنانش برنامه آماده سازی از راه دور در نظر گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بزرگترین دغدغه تیم های لیگ برتری زمان آغاز مجدد مسابقات است چرا که باید بر اساس آن برنامه آماده سازی تیمشان را تنظیم کنند. سرمربی گل گهر اما برای این که تعطیلات تیمش را از فرم و روند رو به پیشرفتی که داشت خارج نکند با برنامه تمرینی خاص، از راه دور بازیکنانش را تمرین می دهد. 


مجیدجلالی در ارتباط با تعطیلی مسابقات گفت:" تعطیلات یک موضوع ناخواسته است و کاری هم نمی شود کرد. موضوعی است که با سلامت تمام مردم در ارتباط است و به عنون یک مربی فوتبال باید با آن کنار آمد."


سرمربی گل گهر همچنین گفت:" ما هم سعی داریم خودمان را با شرایط هماهنگ کنیم. ما با نظارت از راه دور بچه ها را زیر نظر داریم. بازیکنان را در این مدت به سه گروه تقسیم کردیم و  هر گروه را به یک مربی سپردیم. من خودم هم برنامه را روزانه برای مربیان می فرستم و هر شب گزارش بازیکنان را از آن ها می گیرم." جلالی از تعهد و مسئولیت پذیری بازیکنانش در این مدت ابراز رضایت می کند:" آنچه می بینم این است که بچه ها خیلی متعهدانه کار می کنند چرا که می دانند رنج و سختی زیادی کشیدیم تا به اینجا رسیدیم و باید از خودمان مراقبت کنیم."


او درباره آغاز مجدد تمرینات هم گفت:" منتظر هستیم تا سازمان لیگ برنامه ای را به ما اعلام کند و براساس آن برنامه ریزی کنیم. ما طبق برنامه قبلی قرار بود روز سوم فروردین تمرناتمان را آغاز کنیم اما الان باید ببینیم سازمان لیگ چه تاریخی را اعلام می کند."


او اما در این رابطه که چرا برایش این خیلی اهمیت دارد تا تیمش از فرم خارج نشود هم گفت:" ما پنج شش بازیکن در نیم فصل آوردیم و برای آن ها هم مثل تمام بازیکنان دیگر تیم نموداری داریم که نشان می دهد در همین ۵ بازی نسبت به قبل روندشان مثبت بوده است. حضور این بازیکنان همچنین اشتیاق و  رقابت را در تیم و بین دیگر بازیکنان به وجود آورد."


او افزود:" ما از بازی با پیکان در هفته هفتم تا بازی با استقلال ۱۵ مسابقه انجام دادیم و نمودارهای تیم نشان می دهد که بچه هایی که در تیم بودند هم در این ۱۵ مسابقه پیشرفت کرده اند.در واقع روند تیم در این ۱۵ هفته صعودی بوده به طوری که در شش هفته بازی آخر ۱۲ امتیاز گرفتیم که نتیجه خوبی به حساب می آید. ما در این ۱۵ بازی در ۹ بازی اول اصلا هیچ بردی نداشتیم و فقط ۵ امتیاز گرفتیم اما در شش بازی آخر آن هم برابر استقلال، تراکتور، صنعت نفت ، سایپا، پارس جنوبی توانستیم ۱۲ امتیاز کسب کنیم."


سرمربی گل گهر در این باره که آیا این روند می تواند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و در اینصورت گل گهر به چه رتبه ای خواهد رسید؟ هم گفت:" فوتبال است و نمی توان گفت که ما در بازی های باقیمانده چه نتیجه ای کسب می کنیم اما می توانم بگویم سیرصعودی خوبی داشتیم و این سیر ادامه پیدا خواهد کرد.هرچند بازهم می گویم فوتبال غیرقابل پیش بینی است. اگر بازی ها ادامه پیدا می کرد شرایطمان طوری بود که می توانستیم این روند را ادامه بدهیم و الان خیلی باید از خودمان مراقبت کنیم تا از این شرایطی که داشتیم دور نشویم."


جلالی درباره برنامه خودش در تعطیلات هم گفت:" من تمام روز را در خانه ام کار می کنم. بازی های تیم خودمان را می بینم بخصوص بازی های آخر تیم را چندین بار نگاه می کنم تا برای اشکالاتی که داریم راهکار پیدا کنم. برای تمرینات طراحی و مطالعه می کنم. سفری که به اسپانیا و کمپ بارسلونا داشتم برایم نکات خیلی زیادی داشت و در این مدت زمان خوبی پیش آمده که آن ها را مرور کنم."

بیشتر بخوانید:

موسوی: کرونا رفت لیگ را ادامه دهید

فرصت یک ماهه استقلال برای پرداخت طلب منشا

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران کرونا کرونا ویروس مجید جلالی فوتبال