جلالی: تیم ما بازی خیلی خوبی ارائه کرد

مجید جلالی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت تهران در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: واقعاً خوشحالم وقتی تیم ما وارد زمین میشود، هرچه توان دارد در زمین پیاده میکند تا به خواسته خود برسد ......

 مجید جلالی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت تهران در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: واقعاً خوشحالم وقتی تیم ما وارد زمین می‌شود، هرچه توان دارد در زمین پیاده می‌کند تا به خواسته خود برسد. تیم ما شاید بیش از حد زیر فشار برد بود.
وی افزود: تیم ما بازی خیلی خوبی ارائه کرد اما در ضربات آخر با مشکل مواجه بودیم. بازیکنان ما بیهوده زیر فشار برد قرار گرفتند، اما می‌دانم این تیم می‌تواند به جاهای بالاتر و بهتر برسد. بازیکنان ما زیر فشار بسیاری قرار گرفتند و نمی‌توانم به آنها ایرادی بگیرم، اما ناراحتم که نتوانستیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم. وقتی به بازی تیم فکر می‌کنم، حس راحتی دارم چون بازیکنان، تمام توان خود را در زمین پیاده و با تمام توان بازی کردند.
سرمربی پیکان با بیان اینکه تیمش در استفاده از موقعیت‌های خود تصریح کرد: امیدوارم بازیکنان اینقدر خودشان را درگیر نکنند، چون فوتبال بالا و پایین دارد و ما می‌توانیم به روزهای خوب خود بازگردیم. تیم شایسته‌ای هستیم و موقعیت‌های زیادی در این مسابقه ایجاد کردیم، اما نتوانستیم ضربات آخر را به خوبی بزنیم. تیم ما در این زمین می‌تواند موقعیت‌های زیادی ایجاد کند و پنالتی بگیرد چون ذهن ما درگیر شده نتوانستیم گل بزنیم.
جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا کیفیت بد زمین ورزشگاه تختی در این بازی تأثیرگذار بوده است یا خیر،‌ خاطرنشان کرد: این برای هر دو تیم بود اما تأثیر کمی در تیم ما گذاشت. ما بازیکنانی چون شاهین ثاقبی، ابراهیمی و روستایی داریم که فانتزی بازی می‌کنند، اما لطمه کمی به تیم ما زد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال