جلالی: جلوی بی‌بند و باری مالی فوتبال ما باید یک زمانی گرفته می‌شد/ تجربه نشان داده است زیرفشار پیشرفت می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که هدف این تیم در فصل جاری لیگ برتر ایستادن در جایگاهی بالاتر از رتبه ششم جدول رده بندی لیگ برتر است ......

سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که هدف این تیم در فصل جاری لیگ برتر ایستادن در جایگاهی بالاتر از رتبه ششم جدول رده بندی لیگ برتر است.

به گزارش  مدال به نقل از خبرنگار   خبرگزاری  تسنیم   از   اصفهان، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: در درجه اول می خواهم روز مربی را به همه همکارانم تبریک بگویم و برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم همه آنها به ویژه مربیان جوان بتوانند راه پیشکسوتان را در پیش بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه افزود: اگر چه چند بازیکن آسیب دیده داریم، اما از نظر نیروی جوانی به قدری غنی هستیم که جای آنها را پر کنیم و می دانیم که می توانیم فردا بازی خوب و منطقی را انجام می دهیم. امیدوارم در این بازی مقابل تیم ریشه دار سپاهان موفق باشیم.

«در ابتدای فصل عملکرد خوبی نداشتید، اما در ادامه مسابقات شرایط بهتری پیدا کردید. چه مسئله ای باعث تحول پیکان شد؟»، جلالی در پاسخ به این پرسش گفت: ما در حالی نتیجه نمی گرفتیم که بازی های خوبی را انجام می دادیم. پس از بازی در رشت مقابل سپیدرود به بازیکنان گفتم هر کسی می خواهد ما را قضاوت کند، ابتدا بازی های ما را ببیند. شاید مهم ترین مسئله ما در حال حاضر این باشد که بتوانیم به روند باثبات خود ادامه دهیم.

وی درباره آنالیز کادر فنی پیکان از حریف فردای این تیم، سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: از سپاهان شناخت خوبی داریم و با تدبیری که به کار می گیریم، امیدواریم بازی خوب و موفقی انجام دهیم.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا رحمان احمدی در دیدار فردا درون دروازه پیکان قرار می گیرد یا خیر، گفت: ترکیب تیم چند دقیقه پیش از بازی مشخص می شود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به طرح این موضوع که خط دفاع پیکان برخلاف خط حمله اش عملکرد متوسطی داشته است، تصریح کرد: ما هفت گل خورده ایم که چهار گل آن در بازی های نخست وارد دروازه مان شد و زمانی بود که نیاز به بهتر شدن و هماهنگ شدن داشتیم. در این فصل ساختار اصلی و بخش حمله ما از تیم جدا شده بود. زمانی که در حمله قدرتمند عمل می کردیم به تیم فشار بیشتری می آمد و اغلب گل ها را در شروع بازی دریافت می کردیم. در حال حاضر با امید به خدا وضعیت مان بهتر شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که در لیگ چه برنامه ای برای پایان فصل دارید، گفت: اگر هدف گذاری تغییر پیدا کند ساز و کار نیز تغییر پیدا می کند. سال گذشته تیم به لیگ برتر آمد و در پایان رقابت ها در رتبه ششم قرار گرفتیم. هدف گذاری امسال این است که رده بهتری را کسب کنیم و امیدواریم با توجه به شرایطی که داریم، بهتر عمل کنیم.

جلالی در واکنش به اینکه شاید به دلیل بدهی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، پیکان یکی از تیم های جایگزین باشد، گفت: این مسائل اتفاقات خوبی است که در فوتبال ما رخ می دهد و تا جایی که تجربه من نشان داده، ما زیر این فشارها پیشرفت می کنیم. در حوزه اجرایی و استاندارسازی استادیوم های مان با این مسائل پیشرفت کرده ایم و تحت تأثیر فشارهای فیفا و آسیا جلو رفته ایم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین خاطر نشان کرد: جلوی این بی بند و باری مالی باید یک زمانی گرفته می شد، چرا که ما از داخل آن را نتوانستیم حل کنیم و این قوانین می تواند مؤثر و مفید باشد.  فکر می کنم کار به جایی نرسد که ما در آسیا شرکت کنیم و اگر هم بشود ما مشکلی برای حضور در آسیا نداریم. از نظر زیرساخت شاید آماده نباشیم، اما بدهی نداریم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال